| octa2021 a întrebat:

Oare este adevărat că femeile cu vagin adânc u se vor simnti nici o dată satisfăcute? Si cauta în continuare aventuri cu alți bărbați?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat, lungime avaginului nu conteaza.
Satsifactia unei fete depinde direct de lungimea si grosimea penisului dar si de priceperea baiatului, cat si de durata actului in sine.
In principiu, nu exista fata/femeie nesatisfacuta, doar baiat/barbat nepriceput (sau nedotat).

2 răspunsuri:
| YukaSan a răspuns:

Nu. Indiferent de vagin, femeile se simt satisfăcutewinking

| ZenStudio a răspuns:

Unde ai citit tu că femeile cu vaginul mai adânc nu vor fi satisfăcute niciodată? Acele femei care au impresia că nu sunt îndeajuns de satisfăcute și sar din plă în plă în căutarea satisfacerii depline, se numesc nimfomane.
Orice pulicică imensă automat are talentul de a umple în întregime un vagin și implicit, de a satisface o femeie mai largă, fie ea și cât găleata happy
Treaba stă diferit în cazul în care băiatul are cucul mic, deoarece cum am spus mai sus, acel vagin, mai ales dacă e mai dilatat, trebuie umplut calumea, astfel încât fata respectivă să simtă când intră ciomagul de un metru între kracii ei happy
Sper că te-am lămurit.