| anonim_4396 a întrebat:

Oare femeilor li se par excitante aceleași lucruri la sexul opus ca și bărbaților?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" o vad pe una buna că se pisa pe strada"

in condițiile astea, cam rar ți se intâmplă

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

In condițiile carantinei?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Câte indeplinesc condiția

| CodrutElian1990 a răspuns:

E totusi o diferenta. Pentru excitarea unui barbat actioneaza mai mult - mai ales la incepu - simturi externe: vazul, auzul. La fete actioneaza cele tactile: sarutul, pipaitul, mangaierea si... asa mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaa,
Apucate să scoți penisul langa una și cu siguranță o s-o dai pe spate. Și o să te considere bun, nu un ciudat care e pe cale să o violeze. Femeile sunt ființe emoționale, se excită prin ce aud nu prin ce vad, trebuie sa se simtă în siguranță, unu de se pisa pe strada o s-o sperie mai mult.

Depinde de tipa, pe unele da le excită, care sunt mai nebunatice, dar puține, foarte puține. In general le excită lucrurile care nu le știe nimeni, care le ascund de văzul și urechea lumii, că mecanism de protecție sa nu judece lumea că ar fi curwe.

| Dragosdoar a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai asta am spus, ca nu m-am referit la penis, La masa musculara m-am referit. Daca esti bine facut si umbli gol in public, crede-ma isi intorc femeile capu ca dupa avioane.

| Dragosdoar a răspuns:

Bine inteles, insa cred ca sunt mai rusinoase. Chestia e ca noi barbatii umblam mai acoperiti, si ele observa foarte ce este pe dedesubt si nu, nu ma refer la organul genital, ma refer la masa musculara.

| anonim_4396 explică (pentru Dragosdoar):

Sunt diferite. Nu neapărat rușinoase. Noi bărbații avem nevoie de un singur lucru pentru a ne simți validați, sexul. I-a de exemplu una mediocra poate chiar grasa, daca zice la 10 tipi că e pregătită de sex probabil vreo 8 din ei o sa fie pregătiți exact in secunda 2. In schimb un tip arătos, prin aceeași abordare agresiva și directa, probabil va avea succes succes la 2 din 10 tipe.

| Eugen80 a răspuns:

Nu se uita la aceleasi lucruri si doar unele femei sunt interesate de alte femei sau sunt dispuse sa incerce cu alte femei.