| meinteil a întrebat:

Oare iubirea in ziua de azi se rezuma doar la bani?
Eu unul sunt dezamagit de majoritatea fetelor...

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Banii nu determina iubirea doar sexul atat, fetele sunt atrase de masculi alfa indiferent de ce statut alfa au pe langa aspectul fizic ele vor si o garantie adica un barbat cu o personalitate alfa, statul social ofera o garantie deci conteaza, totul conteaza in viata man, nu trebuie sa fi inchis la minte sa pui pret pe un singur lucru

| mihai69 a răspuns:

Sunt sigur că sentimentul e reciproc...

| mudokins78 a răspuns:

Şi eu la fel!
Am fost prieten cu o fată care mă plăcea şi eu la fel, până a intervenit mă-sa.
Ce?, îl iei pe ăla fără bani?
I-al pe pe ăla, nu vezi că e plin de bani!?
Şi în ziua de azi e cu un ţigan cu burtă, urât cu spume, şi o mai şi înşeală de câte ori are ocazia.
Da! Femeile din ziua de azi sunt penibile rău!

| Necunoscut112 a răspuns:

Iubirea implică multe alte lucruri pe lângă bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt dezamagita de majoritatea baietilor sad happy

| Habbsha a răspuns:

Am cheltuit mai mulți bani într-o relație decât a cheltuit respectivul cu mine. Așa că hai să nu generalizăm că doar fetele ar fi interesate de partea materială a voastră.
Și dacă sunt materialiste e doar vina voastră că le-ați învățat așa și că le permiteți să vă folosească. Nu știți să fiți bărbați, să vă impuneți și să alegeți să aveți aproape fete demene de voi. Atâta timp cât mulți dintre voi vă mulțumiți cu o pereche de sâni mari și un fund bombat, așa și ele se mulțumesc cu banii voștri.

Răspuns utilizator avertizat
| sarahhh2709 a răspuns:

Depinde de ce fata ești dezamăgit... Adica eu m-am despărțit de un băiat pentru că fosta lui iubita era și cea mai buna prietena a mea (o profitoare de băieți) și voia ca acel băiat să îi cumpere tot ce voia ea, iar el s-a despărțit de ea (logic). A trecut o vreme a văzut în mine ceea ce nu a văzut în ea. Dar după ceva timp de când eram împreună nu știu cum s-au gândit că vreau sa îmi cumpere și sa îmi facă tot felul de cadouri și că din cauza prietenei mele o sa ajung o profitoare ca ea. M-am despărțit de el pentru că nu a putut înțelege că eu sunt diferita și în plus eu chiar mă purtam frumos cu el și nu îi ceream nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| sarahhh2709 a răspuns (pentru meinteil):

Gandeste-te puțin și nu mai rade prostește... Macar încearcă să mai citești odată răspunsul. adicacă nu toate fetele sunt profitoare si unele chiar vor lângă ele un băiat care sa nu creadă lucruri despre ele înainte să fie siguri de acel. și fete care nu iubesc un băiat după cine e tatăl lui sau câți bani are, ci dupa cum sunt ei de fapt

Răspuns utilizator avertizat