| MoNy_5223 a întrebat:

Oare ma place? Imi place d un coleg de-al meu, e d treaba si ma inteleg f bine cu el mergem aman2 acasa(locuieste lg mine)si i-am spus acum o luna kal plac si el a crezut cal iau la misto si nu a mai zis nimic si apoi parca nu ma mai baga in seama pana ke i-am zis ca nu-l mai plac si acum vb cu mine mai mult decat credeam si spune ca sunt cea mai buna prietena a lui si imi spune toate secretele si se comporta cu mine f frum si p mess mereu m saluta iar inainte cand i-am spus...numay eu il salutam

3 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Te considera doar o colega si o prietena buna in care are incredere sa iti dezvaluie toate secretele lui.Nu cred ca ar trebui sa strici o prietenie asa de frumoasa doar pentru ca tu il placi.Incearca sa te indragostesti de alti baieti si sa il vezi doar ca pe un prieten. Apreciaza prietenia cu el caci rar gasesti un prieten de sex opus cu care sa formezi o stransa legatura de prietenie.

Numai bine, ceau!

| wanda a răspuns:

Nu te place! clar!

te considera cea mai buna prietena a lui! doar atat!
eu zic ca ar fi bine sa te multumesti cu atat deocamdata pentru ca nu sti ce poate evolua din aceasta prietenie

baftawinking:*

| MoNy_5223 explică:

Aaa...bine,deki o sa-l las in pace cu sentimentele