| Teodora1991 a întrebat:

Oare mie sa nu-mi placa sa fac dragoste/sex? Nu am facut-o niciodata in 19 ani, cu nimeni.Nu stiu,nu ma atrage,mi se pare o prostie laughing. Sunt nebuna, asa-i?

22 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil si probabil,ai avut alte prioritati,invatat,educatia proprie,pasiuni personale,si urmarindu-le cu asiduitate,ai fost mai putin interesata de capitolul dragoste si sex.
Pentru ca totul este in mintea noastra,creierul ne conduce,inima doar il influenteaza.
Vedeai si ce se intampla in jurul tau,auzeai povesti care te oripilau,asa ca nu mi se pare deloc ciudat sa reactionezi in felul asta.
Prioritatile tale si sentimentul de autoaparare,te-au adus aici,unde esti azi.
Personal,te felicit,esti o specie pe cale de disparitie.
Va veni si clipa in care un baiat,un barbat,iti va capta interesul si,pentru ca te caracterizez cerebrala,nu ma indoiesc ca alegerea ta va fi una corecta!
Nu e nevoie sa te grabesti,nici sa crezi ca ceva e in neregula cu tine, ceasul tau interior te calauzeste perfect, e minunat ca ai stiut sa-l asculti.
Estimeaza-te la adevarata ta valoare, meriti multe, sper ca stii.
Fa in asa fel incat sa le obtii si-ti doresc o viata perfecta!happy

| Picasso a răspuns:

Rau, nu esti!
Important e sa te faca sa te simti bine! sa te faca sa il doresti si etc!

| Alexandru0007 a răspuns:

Nu,este perfect normal.inca nu te-ai indragostit.o sa vina si ziua aia

| wolder a răspuns:

NU esti nebuna.
POATE te preocupa altceva, viata ta e plina de alte lucruri si NU TE ATRAGE acest lucru.
Nu CRED. ca nu-ti va place sa faci... Majoritatea persoanelor gasesc asta placut.
Asteapta pana te simti PREGATITA, pana gasesti persoana potrivita si PANA VREIlaughing
succes si nu mai vorbii asa despre TINE ca nu esti nebunalaughing
Multi ani inainte!

| neutrino a răspuns:

Nebuna nu esti si nici nu este o prostie ceea ce ne-ai spus, chiar daca nu cred in adevarul spuselor tale. Poate ca nu esti in pas cu moda!

| Azµre a răspuns:

Să zicem că te păstrezi pentru persoana potrivită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in asa ceva, numai simplu motiv ca acel bou te-a inselat ti-a lasat aceasta impresie nehotarata, calmeaza-te ca o sa ai parte si tu de printul tau dar pe viitor uita-te adanc in sufletul unui om ca "firma" inseala mereu, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti face probleme. Nu esti nebuna pentru ca nu-ti palce sa faci dragoste/sex. Nu ai gasit inca persoana care sa te excite suficient de tare incat sa sari pe el. Si dupa ce o sa o faci de cateva ori.o sa vezi cat de misto e senzatia si nu o sa mai zici niciodata ca nu-ti placewinking

| TreiSurori a răspuns:

Eu am aproape 20 de ani si sunt virgina, nu mi se pare o prostie.O fii placut dar pe mine ma sperie alte chestii (nu durerea).
Si de ce anume ti se pare o prostie? Nu are treaba cu barbatii, vom fii inselate, mintite, certate si ranite de-al lungul vietii fie de barbati cat si de copii/familia noastra - obisnuieste-te cu asta.

Ai rabdare sa iti gasesti un partner care merita si te face fericita si atunci instinctul v-a vorbiiiiii:*:*

| MrSoapte a răspuns:

Da, esti nebuna!

| HouseHouse a răspuns:

Am facut 18 azilaughing si nici eu nu am facut-olaughing

Răspuns utilizator avertizat
| cristy1993 a răspuns:

Eee fi sigura! Nebuna nu esti! Deci nu te temelaughing
Pai nu ai de unde sa stii daca iti place sau nu sa faci dragoste/sex din moment ce nu ai incercat! Oricum asteapta sa gasesti persoana potrivita si toate vor veni de la sine!

| TeiiaStypayhorlikson a răspuns:

Nu, si totusi, fara suparare, nu esti prea mica? Poate o sa-ti placa, dar nu ai gasit inca persoana potrivita :*

| Teodora1991 explică (pentru TeiiaStypayhorlikson):

La 19, mai un pic 20 nu cred ca sunt mica.In ziua de astazi fetele la 13-14 ani nu mai sunt...

| TeiiaStypayhorlikson a răspuns (pentru Teodora1991):

Aaaa, scuze, nu ai precizat cat implinesti. Sper sa-ti fie cu succes.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru adiuseri):

Si-acum te astepti sa-ti ceara id-ul laughing cate fete ai incercat sa vrajesti pe mess cu scrisul tau incorijibil? laughing

| SyndicateW a răspuns:

Nu esti nebuna, pur si simplu nu esti pregatita, nu ai gasit baiatul care sa te iubeasca, care sa iti castige increderea nu doar prin vorbe ci si prin fapte. Felicitari ca ai tinut la corpul tau si nu ai lasat cine stie ce golan sa profite de tine.Acuma ai o varsta la care gandesti mult mai matur si sunt sigur ca esti capabila sa iei o decizie buna legat de momentul cand o vei face si cu cine o vei face.

| bluedeyutssa a răspuns:

Nu, poate inca nu ai gasit persoana aia care sa te atraga atat de tare :*

| Teodora1991 explică (pentru bluedeyutssa):

Sincera sa fiu am gasit-o,a fost candva sa fiu indragostita la nebunie si sa vrea sa si fac ceva cu pers respectiva, doar ca vezi tu, mai bine ca nu, pentru ca apoi m-a cam inselat, parasit si ma gandesc ca doar sufeream...si probabil de asta nu mai vreau sa ma incred in nimeni, ca toti te laa apoi si te dezamagesc.

| Lucian_Tugui_1993 a răspuns:

Nu esti nebuna doar ca nu ti-ai gasit persoana potrivita si bine ai facut, stai linistita cand o sa fie momentul va veni de la sine totul.