| MariusDeejay a întrebat:

Oare o sa pot sa mai indragostesc dupa o relatie de 7 ani?

Răspuns Câştigător
| 77antonia77 a răspuns:

Dupa ce vei trece peste si vei gasi persoana potrivita, da bineinteles.

Răspuns Apreciat de Editori
| glasulfilologului a răspuns:

Normal. Eu sunt de părere ca atunci când te despărți de cineva, după o relație de lunga durată, nu pierzi persoana respectiva, ci pe tine însuți, persoana care erai lângă acel om. Cu timpul o sa treacă aceasta obișnuință și o sa încerci din nou, cu altcineva, asa e făcut omul sa funcționeze.
Eu te înțeleg ca e greu, dar eu iti sugerez sa investești cât mai mult timp în tine, în dezvoltarea ta și după sa lași sa vina și rasplata. Acum asa vad eu lucrurile.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă mai ai sânge în instalație, da.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur.

| Saiko10 a răspuns:

Poti sa te indragostesti de altcineva in timp ce esti intr-o relatie de 20 de ani, deci poti si dupa 7.

| Den1sa a răspuns:

Bineinteles, dar momentan focuseazate pe tine, ia o pauza si gindeste la ce ai tu nevoie pana o sa gasesti pe altcineva : )

| andreea2346 a răspuns:

Normal că da! Trebuie doar să găsești acea persoană potrivităhappy