| Mkeynes a întrebat:

Oare se mai merita sa dai sansa iubitei tale cand afli dupa 2 luni ca te-a inselat? Poate nu a facut sex dar
Totusi
A fost intalnire pe ascuns...

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici o sansa. Nu s-au intalnit pe ascuns ca sa isi spuna bancuri. Tu nu o satisfaci.

| Adry05 a răspuns:

Pai ce intalnire? Poate era doar vreun amic, nu neaparat sa te si fi inselat cu el sau sa aiba vreo treaba.

| Mkeynes explică (pentru Adry05):

Frate era fostul ei
Ea zice ca nu il mai vrea inapoi zice ca sunt doar prietenii
Si era ora 23 seara
Face vino daca vrei sa ne uitam la film... si face ala ok

| Adry05 a răspuns (pentru Mkeynes):

"frate" de unde vrei sa stiu din moment ce nu pricezezi?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca s-a intalnit cu alt baiat pe ascuns, inseamna ca nu te iubeste si nu intentioneaza sa ramana cu tine, find pe puntul sa te schimbe.
Iata, acum ai raspunsul adevarat, al scuzelor gasite de ea, ca nu o lasa maica-sa sau, ca trebuie sa o ajute pe maica-sa la treburi si nu poate sa iasa cu tine...
Descoperind inselaciunea, nu mai are sens sa continuii ceva care oricum se va rupe curand, acum fiind o relatie in agonie, plina de suspiciune din partea ta, plina de frustrare din partea ei, samd.
Alta!

| Mkeynes explică (pentru Violleta2022):

Da asa este
O sa termin cu ea
Ea inca nu stie ca am aflat
Ea a dormit la mine
Si eu in timp ce dormea am citit conversatia cu el
... inca nu i spun ca acum vreau eu sa ma joc cu ea
Am facut si poza
La ce a vb cu el
Sa am cu ce o acuz

| Drimmero a răspuns:

D-aia il joaca femeia in picioare pe barbat, pentru ca ii ofera atatea sanse, se pune catel in 4 labe.

Cel mai de neiertat e inselatul... daca ierti asa ceva esti prost! Cu P mare de la Pamant.

| Mkeynes explică (pentru Drimmero):

Acum inca nu i spun o mai tin pentru sex un pic dupa i dau papucii

| Drimmero a răspuns (pentru Mkeynes):

Bwhahahaha! Mi-a placut cum ai zis-o...merita daca te-a inselat.

| Mkeynes explică (pentru Drimmero):

Da ea inca nu stie
Eu acum vreau sa o mai chem sa doarma o noapte la mine si sa i mai caut in telefon poate o fi fost data gresita

| Plato a răspuns:

Nu! Sub nicio forma, nu fi prost.

| ywar a răspuns:

Sansa? Da! Doua dupa ceafa.

| Demidol a răspuns:

Dar oare de ce s-au intalnit? Intreaba-te intai asta. Inteleg ca deja v-ati despartit. Las-o in pace daca nu ai incredere in ea.

| Mkeynes explică (pentru Demidol):

Nu ne-am despartit
Atunci eram impreuna

| Demidol a răspuns (pentru Mkeynes):

Atunci erati impreuna. Dar "dupa", acum, nu sunteti despartiti?

| Mkeynes explică (pentru Demidol):

Inca nu stie ca am aflat
Am verificat conversatia in timp ce dormea
Acum vreau eu sa ma joc cu ea

| Demidol a răspuns (pentru Mkeynes):

Vad ca @AnaMaria50 stie istoricul relatiei. Dar daca tu esti asa de corect, de ce vrei sa te joci cu ea? Spune-i direct ca ai aflat si ca vrei sa rupeti relatia. E destul. Sau nici tu...

| Mkeynes explică (pentru Demidol):

Pentru ca am fost baiat cuminte cu ea
Si vreau sa o mai chem o data la mine si sa ii verific telu cu mai multe dovezi
Vreau sa vad daca au povestit despre acea data cand sau vazut am2
Si mai multe dovezi
Ei sa sterg conversatia mea cu ea din telu eii

| Rux04 a răspuns:

Bună. Sincer nu. Într-o relație nu trebuie să existe secrete ci să fie bazată pe iubire, încredere și respect reciproc.