| anonim_4396 a întrebat:

Oare toate femeile disponibile sunt ca unghierele chinezești, adică proaste? Încep să cred că toate cele deștepte și răsărite sunt deja luate

10 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cele destepte si rasarite se dau proaste in preajma unora ca tine!

| Violleta2022 a răspuns:

Ce coincidenta, domnule! Acelasi lucru gandim si noi despre barbatii destepti si rasariti, ca-s deja luati de altele.

| Ineys a răspuns:

Defineste femeie proasta si femeie desteapta.

Inteligenta e relativa. Tu esti mai inteligent decat X, dar Y e mai inteligent ca voi 2 la un loc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femeile bune trebuie luate de la altii care nu le respecta trebuie sa stii cum atata tot atata timp cat ti.p nu sunt casatoriti sau nu au un copil nimic nu poatr fi batut in cui cand iti place de o fata lupta! Mie mi se intampla rar sa ma indragostesc majoritatea sunt copy paste greu gasesti una diferita

| Alexandrionelu a răspuns:

Depinde ce vasta ai. Femeile bune sunt luate pana la 25 de ani. După aceea rămân rebuturile pe care nu le-a vrut nimeni.
Ma aștept la comentarii răutăcioase de la frustrate îmbătrânite!

| Vikaa a răspuns:

Sincer,atragi femei in jurul tau fix de teapa ta, tu daca ai fi mai breay ai avea numai intelectuale pe langa tine.

| Vikaa a răspuns:

Cum am mai zis, daca tu esti cu un comportament de Brantner, vei atrage numai coarde dupa tine. Daca esti un baiat cult, vei atrage fete la fel de culte, daca nu, mai culte decat tine.Defectul e la tine, nu la ele.

| sayWhaaat a răspuns:

Nu-s luate, doar ca sunt putine rau la numar, precum si barbatii, si trebuie cautat bine.

Problema e ca cineva care a pus intrebarea asta, e cam condamnat sa nu fie niciodata cu o tipa "rasarita", pentru ca nici pe tine nu te duce bibilica prea mult.

| Eteda a răspuns:

Era o gluma gen" Femeile bune sunt ca locurile de parcare; cele bune sunt luate iar cele libere sunt pentru handicapati" laughing Faza e ca o femeie desteapta stie ce vrea de la viata si ce urmareste, depinde si de tine ca barbat acum

| taciterogdingura a răspuns:

Nu trebuie sa simti asa, rege! Femeile sunt fix egale barbatiilor. Suntem toti oameni la baza. Exista multi oameni prosti pe pamantul asta, dar nu e bine sa generalizezi. O sa gasesti intr-o zi o fata la fel de desteapta ca tine! capul sus!