| RAY a întrebat:

Oare toate fetele aleg functie de statut social?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, cu siguranta nu. Exista o categorie de fete din periferia societatii care au invatat de la TV ca barbatul trebuie sa fie bogat si manelist daca se poate, dar nu ar trebui sa te uiti la ele. fetele cu facultate, cu o cariera, isi aleg barbatul dupa criterii mai normale: este inteligent, interesant, respectuos, le iubeste, stie sa se poarte in societate, etc

| mgtow a răspuns:

Unele aleg pentru bani sau forma fizica asa ca noi 2 santem inexistenti pentru ele.

| mona a răspuns:

Majoritatea...da

| Ofiintă a răspuns:

M-am plictisit sa raspund la asemenea intrebari, pentru ca o faca de x ori.
Daca asta crezi tu, treaba ta, logic ca in tot acest univers exista mai multe sortimente de fete, nu doar un singur fel, cum ai precizat tu!

| HolyPotato a răspuns:

Nu.

| teateutza a răspuns:

Nu sa stii ca mai sunt si cele care te plac pur si simplu fara sa stie de ce. Se spune ca atunci cand stii de ce iti place un om nu il placi cu adevarat

| CGF31 a răspuns:

Nu, nu toate aleg statutul social si in casa scandal in fiecare zi.
Sunt femei care iubesc linistea si sanatatea ca statutul social se face in timp

| Exilee a răspuns (pentru CGF31):

Desigur ca iubesc linistea si sanatatea. Nu statutul social le asigura?

| CGF31 a răspuns (pentru Exilee):

Le asigura dar nu in rol exagerat. Toti avem un statut social modest. La asta ma refeream.

| Exilee a răspuns (pentru CGF31):

Nu ma refeream la cel "modest" happy

| InaMada a răspuns:

Nu toate dar majoritatea da si mie ca fata recunosc ca imi e rusine ca sunt fata cand le vad.

| BiancaAna a răspuns:

Majoritatea da! laughing