| anonim_4396 a întrebat:

Odata ce o fata a fost indragostita nebuneste de mine 2 ani si am ramas bine la ultima conversatie, gen eu nu voiam sa fiu cu ea dar ne sarutam si tot felul, am ajuns si sa facem sex, ea inca vorbeste cu mine, radem, e totul ok.Nu mi-a mai scris de vreun an si nici eu nu i-am mai scris, credeti ca mai are atractie sexuala fata de mine? Ea nu prea mai arata asta, poate si pentru ca s-a mai maturizat. Spuneti-mi prima data daca as mai reusi sa mai fac ceva cu ea si cum as putea reusi asta?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O fata nu simte atractie sexuala pentru nimeni, daca nu il place/ iubeste.
Odata ce nu v-ati vazut de 1 an de zile, probabil ca si-a mutat gandul de la tine, avand un alt iubit.
Sincer, nu merita sa traiesti in trecut si sa despici firul in 4, interbandu-te daca aia de acum 100 de ani te mai vrea.
Fa-ti o prietenea reala, azi si ai la ce sa te gandesti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nimic mai simplu din moment ce ati fost si ati ramas buni prieteni. Pur si simplu o cauti, readuci in discutie vremurile frumoase de alta data si in mod subtil lansezi propunerea de a va intalniti in mod real intr-un loc anume. In functie de raspunsul primit iti vei da seama daca mai are sens sa insisti sau nu. Succes!

| Gigi1219sjnzkahdh a răspuns:

Y