| anonim_4396 a întrebat:

Odată ce un tip îi place o fată, o place cu adevărat pe acea fată, adicã neconditionat. O fată, pe de altă parte, iubeste conditionat singura iubire neconditionatã care o simte, este pentru copilul ei.
Ce parere aveti sunteti de acord sau nu?

Răspuns Câştigător
| GrungyCacti a răspuns:

Eu am ajuns la concluzia ca iubirea neconditionata e numai cea de parinte. Cum explici cazurile alea cand femeia ia cateva kg peste ani si barbatul cauta in alt loc ce ii trebuie? Mai e iubire neconditionata? Nu cred. Intre parteneri nu exista.

| anonim_4396 explică (pentru GrungyCacti):

Raspuns fara sens. Vrei sa spui ca toate cuplurile se despart sau nu se mai iubesc atunci cand unul incepe 'sa se ramoleasca'? Eu stiu mai multe exemple de iubire neconditionata decat de cazuri precum cel descris de tine.

| anonim_4396 explică (pentru GrungyCacti):

Da ai dreptate nu prea exista, dar barbatii mai trec cu vederea peste chestia asta dupa un timp. Oricum este si putina libsa de respect, daca fac asa ceva...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mda,de obicei idiotii de teapa lui numai de asta sunt in stare.Dar na, nu te poti astepta sa fie numai persoane inteligente pe planeta))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa fii civilizat nu tine de inteligenta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se cam leaga intre ele.Cel putin din a 2-a deriva si prima.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poti fi civilizat fara sa fii inteligent, inteligent fara sa fii civilizat nu prea. La el era clar ca nu e inteligent, a demonstrat-o si pe a doua.laughing

51 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu personal nu cred ca fetele, femeile simt iubirea deci nu cred ca ele iubesc cu adevarat, ti am dat articolul ala l-ai citit si tu

| alina2k18 a răspuns (pentru RAY):

O simtim. ghici unde?winking

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Asta deja stiu.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

In articole se fabuleaza enorm,, ce inseamna articolul mai concret? e doar parerea unuia. Fiecare e liber la opinie, dar nu orice opinie e si corecta/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ce anume fabuleaza man?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

In articole se fabuleaza, in sensul ca sunt zise chestii pe care le crede doar cel care le scrie si probabil cativa 'adepti' care mai citesc.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Man eu te am intrebat ce anume nu e adevarat? l ai citit macar?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cum poti sa spui ca femeile nu iubesc? Ca sunt destule care insala, care iubesc cascavalul din portofele e partea intai, dar sunt destule care iubesc neconditionat,, care se detaseaza de categoria numita ' stoarfe'.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Man vorbim in privat

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Si tu crezi ca iubesc mai mult baietii decat fetele? Oare cine inseala? Logic ca barbatii, de cele mai multe cazuri.

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

Nu am spus asta

| VibeTrix a răspuns (pentru RAY):

Nu, doar ai intentionat sa spui laughing

| RAY a răspuns (pentru VibeTrix):

Fiecare intelege ce doreste mereu

| Drimmero a răspuns (pentru VibeTrix):

Nici cu femeile nu mi-e rusine...

| VibeTrix a răspuns (pentru Drimmero):

Asa e

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Un barbat inseala doar uitandu-se dupa alta, cam asta e treaba nu?

| RAY a răspuns:

Alt mascul tip omega care imi comenteaza afirmatia

| RAY a răspuns:

NuGaseamNumeLiber mascul omega iar ma jignesti ma pe la spate

| Drimmero a răspuns:

Eu sunt de parere ca femeia iubeste si ea neconditionat, nu trebuie sa generalizam.

| Freya1 a răspuns:

Nu sunt de acord.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Naty e relativ si asta sunt mame nebune sunt si mame care au grija de copilul ei

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da da dar nu poti sa zici ca o femeie nu iubeste avem si noi sentimente ca nu suntem bolovani

| sofisis a răspuns:

Fals!
Atat barbatii cat si femeile isi pot iubi neconditionat partenerul de viata.
Dar la fel de bine si femeile si barbatii pot iubi neconditionat doar la nivel declarativ si pusi in fata unei situatii ...sa dea bir cu fugitii.
Nu toate femeile isi iubesc neconditionat copiii. Nici toti barbatii.

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu sunt de acord cu o generalizare ca asta.
Sunt cazuri si cazuri.
Sunt femei ce iubesc neconditionat cum sunt si barbati care fac asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai citit articolul lui ray, care evident contine toate secretele Universului.De ce mai pui si intrebarea asta?laughing
Nu e asa. Poti sa-ti iubesti neconditionat si copilul, si partenerul, indiferent de sex.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sa convins inca mai trebuie inca cateva ore de mgtow

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mascul omega? Pff.
Si tie iti mai trebuie niste minte, ray.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Seful este alfa.Beta e al doilea ca un fel de adjunct iar omega e cel mai slab.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ray,nu sunt proasta.Nu stiu de ce ai tu impresia asta.Stiu si eu ordinea literelor grecesti.Presupun ca te refereai la NuGaseamNumeLiber cand ai scris chestia aia, de aia ti-am comentat.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Un mascul omega jigneste pe net dar real e praf, de ce numi spune asta in fata si pe un site, asta e masculinitate?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred ca femeile sunt mai inteligente nu stiu de ce ai impresia aia

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cum naiba sa-ti zica in fata? Crezi ca moare de dragul tau si n-are nimic altceva de facut decat sa vina la tine sa-ti zica ce parere are despre tine?
Hah, tu si masculinitatea nu aveti nimic in comun.
Apropo, apreciez ca ma faci tampita atat de subtil))

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbesc serios femeile sunt mai inteligente ca barbati asta nu e gluma, atunci sa nu ma jigneasca pe la spate ca eu fac de astea, fiecare crede ce vrea

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Tot ce spui tu e din ce in ce mai trist

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Femeile detin arta manipulari din nastere -genetic ceea ce le ofera un control absolut asupra barbatilor

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da ray.E in ADN-ul nostru.Bineinteles ca ai dreptate.
"mascul omega"vad ca nu te lasilaughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Se numeste gena egoista http://www.descopera.ro/......egoismului

astept dovada aia care dovedeste ca femeile iubesc cu adevarat ca eu ce afirm dovedesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O prostie pe care o propaga un specimen unic, RAY. Femeia, precum si barbatul, poate iubi atat copilul cat si sotul sau iubitul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-l trezeasca cineva pe RAY la realitate (destul de utopic indemnul asta), dar ma prapadesc de ras citindu-i fiecare raspuns debordant de inteligenta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te jignesc, doar ma amuz si totusi ma gandesc, cum ai vrea sa iti spun in fata?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://i.imgur.com/mZ2Cd2W.png - mascul alfa cu simtul umorului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai un haz... aproape mi-a mijit un zambet. Asta-i singura forma in care te poti exprima?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sti sa te argumentezi corect fara jigniri, daca nu te rog taci nu mai fa spam.

| liliana77any a răspuns:

Eu spun ca femeia iubeste copiul iar sotul este iesit din aceasta ecuatie, femeia face un sacrificiu pentru copilul ei.

| veryhonest a răspuns:

Sunt de parere ca nu stii ce inseamna iubire neconditionata.