| Annaaaaaa5115 a întrebat:

Ok,deci am si eu o problema.De fapt, întrebarea e pentru o prietena. Vrea sa meargă la prietenul ei miercuri si sa stea până la ora 2.Mama ei ajunge acasa la ora 3.Mentionez ca de luni ea începe scoala fizic fiind clasa a 8-a.Problema e ca daca ea lipsește de la ore pentru a se întâlnii cu prietenul ei, primeste absente si profesorii au catalog electronic.Asadar mamei ei i apare pe telefon ca ea nu e la ore.Ce scuze ati baga la întrebarea "de ce ai absente?" Va rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Mereu am pledat pentu adevar.

E GREU sa cauti o minciuna
De ce sa caute scuze?
DE ce s-ar intalni cand ar trebui sa fie la scoala? Prietenul ei nu chiuleste? apoi nu stii ce intentii au cand sunt singuri!
Daca tii la ea cat de cat, spune-i sa renunte.
Se pot inalni in spatiu public dupa ce termina orele sau si mai bine la sfarsit de saptamna.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ana chiulesti de la scoală pentru prostii? Întrebarea este pusă de tine pentru tine care prietenă, de ce pui tu intrebarea in numele altei fete? Ea nu are acasa calculator? Conexiune la internet sau cont pe TPU? Oricum ar sta situatia nu poti lipsii de la scoală pentru a merge acasa la un baiat sa faci sex, numai asta aveti in cap sex, sunte ti penibili. Jale nu va place cartea o sa ajunge ti muritori de foame fara scoala o sa te angajezi femeie de servici pe scara blocului cu 8 clase.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o scuza, ca mama nu-i proasta sa accepte mincini.

| NotNamed a răspuns:

Nu si.a gasit si ea alta zi in care sa si.o traga cu ala? Sambata, duminica sau cand au liber ce ii opreste?

Răspuns utilizator avertizat
| OanaDD a răspuns:

Mai bine ar merge pe weekend

| Kalibi1327 a răspuns:

" mi-a fost rau si am fost la cabinetul școlii... Si au fost mulți copii si a durat ceva timp "

| EoTl a răspuns:

Alta zi nu gasea? Pentru niste fantezi...