| dreamhunter a întrebat:

Ok..pai am si eu o mica problema... zilele viitoare ma intalnesc cu prietena mea si normal ca ne vom saruta insa e pentru prima data si nu stiu cum sa o fac.As fi multumitor daca m-ati ajutahappy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu crezi ca exista cineva care a luat lectii de sarutat pe pamntul asta?
Toti am fost la fel de aerieni si pierduti in fata acestui fapt.Intamplator am supravietuit si am devenit si mari destepti intr-ale sarutatului,cu siguranta!
happy
Nu te mai pierde si tu asa!
Te duci,te vezi cu fata ta draga,vorbiti,radeti si cand o fi un moment de tacere,desi amandoi veti fi zambitori,ii vei inconjura umerii cu bratul,te vei apleca si ii vei atinge buzele cu buzele tale.
Un prim pupic.
Din reactia ei, vei intelege daca mai vrea, daca i-a placut si vei sti instinctiv ce sa faci.
Un lucru sa ai in minte, buzele tale sa mangaie, atat.Sa nu apese, sa nu muste, sa nu raneasca.Sa mangaie.
Si totul va fi bine!

7 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Nu stii cum s-o saruti sau nu stii cum sa te comporti cu ea? laughing

| neutrino a răspuns:

Nu mai fi tu atat de sigur pe ceea ce nu poti inca stapani. Pentru inceput, multumeste-te cu un pupic pe buze, ce poate fi usor mai lung.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Sarut-o cu pofta big grin restul vine de la sine.

| DyanneDyyD15 a răspuns:

Cu tupeu, doar esti baiat.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru DyanneDyyD15):

Corect happy

| dyya888 a răspuns:

Urmareste acest filmulet : http://www.youtube.com/watch?v=mjokznAUg9U

| Pustiu_Jojo_Alex_1996 a răspuns:

Trebuie sa ai putin curaj in tine sa o saruti u primul nu ea pe tine ca o sa zica dupa aia ca esti lasi si te lasi purtat de val o sa te simti in al 9 lea cer iar cum au zis si ceilalti totul vine de la sine adica daca ia incearca sa te sarutu tu o sa raspunzi singur la actiunea ei mult curaj si bafta