| 00cris00 a întrebat:

Ok so, am gasit o fata pe Instagram, frumoasa foc, si avem aceeasi pasiune principala: fotbalul. Din cate am vazut din poze joaca si ea la un club, si pe langa asta mai tine si cu Steaua laughing. Ideea e cum pot sa incep conversatia cu ea cel mai bine, nu vreau un simplu hei. Vreau cateva idei ca sa sparga gheata, 2-3 propozitii. Nu, nu e prima oara cand vorbesc cu o fata dar cu restul vorbeam asa direct si fara probleme, jumate ma refuzau, jumate erau induiosate. Dar cu fata asta nu vreau sa o dau in bara. E bomba rau. Ooo da, avem 15 ani amandoi.

Răspuns Câştigător
| AlexandruV993 a răspuns:

E foarte bine ca aveti interesul comun: fotbal. Poti sa incepi discutia cu ceva legat de fotbal, dar dupa care progresezi la discutii care n-au treaba deloc cu fotbalul. Conteaza doar sa tii legatura, gen poti si zilnic, dupa care o inviti in oras. De acolo esti pe cont propriuwinking