| AngelicLing a întrebat:

Orice fată are puf pe fund spate față etc? Aici vorbesc doar despre puf și nu despre păr păr

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

Toate zonele sunt pline de par, nu avem par, puf pe talpi si in palme. Atat. Toti oamenii sunt la fel.

| Hammurabi a răspuns (pentru Miruna333):

Pe tălpi și în palme?
Trimite o poză să vedem și noi. laughing

| Miruna333 a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu este par, am specificat asta.

| Hammurabi a răspuns (pentru Miruna333):

Păi tălpile și palmele sunt singurele zone unde nu există nici puf.
Nici la maimuțe. laughing

| Miruna333 a răspuns (pentru Hammurabi):

Mai uita-te o data peste ce am scris...

| Hammurabi a răspuns (pentru Miruna333):

laughing Scuză-mă. Ai scris corect, eu am citit aiurea.

14 răspunsuri:
| 120bulevard a răspuns:

Da, toti oamenii indiferent de sex au par vellus pe corp.

| steamrogue77 a răspuns:

Oare toti oamenii respira sau doar anumiti oameni?

| Carbit9669 a răspuns:

Da

| elly1231 a răspuns:

Da, toată lumea efectiv, și pe mine "dărâmă" zi de zi și noapte de noapte, ma epilez odată la 2 săptămâni... E greu și deprimant

| Alexandru3131 a răspuns (pentru elly1231):

Tu Elly, cu ce imi pot lua puful de pe nas? Ca, pe benzile acelea de epilat mustata, scrie ca "sa nu se foloseasca pe nas".

| elly1231 a răspuns (pentru Alexandru3131):

Exista saloane de epilat cu ceara de orice fel, doamnele angajate te pot sfătui și ajuta, sau dacă vrei și poți, mergi la un magazin de cosmetica și întreabă vânzătoarea cu ce te poate ajuta în sensul achiziționării unui produs fix pentru asa ceva

| Miruna333 a răspuns (pentru Alexandru3131):

Lame pentru parul de pe fata.

| Alexandru3131 a răspuns (pentru Miruna333):

Tu Miruna, pe față ma barbieresc cu bigul, dar eu ma refer la nas- cu ce ma pot epila pe el?

| Miruna333 a răspuns (pentru Alexandru3131):

Pe nas m-am referit...