| Adelinnaa a întrebat:

Pai, am nevoie de putin ajutor imi place de un baiat de f mult timp aproape 2 ani inprimul an nu ne cunosteam deloc dar anul asta am inceput sa iasa cu grupul nostru eu atunci eram impreuna cu colegul sau (pufy)noi incepeam sa ne mai cunoastem si ne luam imbrate sau ma mai pupa pe obraz ca sai facem lu pufi in ciuda sa vedem ce zice dar pufi:not comment cu toate astea eu cu pufi acum ne-am despartit pentru ca era prea lipit de mine si de atunci baiatul ala se da incontinu la mine 'la misto' si vb cu el pe mess cate 5 ore si imi spunea ca o place pe prietena mea si ii dadeam sfturi etc dar ea nici macar nul suporta... si l-am intrebare daca ma pl si a zis ca nu dar incontinu ma ia in brate etc. nu stiu ce sa cred ma place sau nu? aaa si a zis cand vine din turneul de la hambal imi aduce ceva surpriza.happy dati-mi va rog sfaturi cum sa vb cu el

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-ti ramane decat sa clarifici situatia.
Din moment ce nu te place,dupa spusele lui,de ce te tot ia in brate si lucruri din astea? Asta trebuie sa-l intrebi,sa lamuresti.
Posibil sa-i placi,dar inca sa nu o fi inteles nici el,baietii realizeaza ca le place o fata doar cand o cam pierd,cand fata,satula sa tot astepte isi gaseste altul sau cand relatia de prietenie se raceste.
Nu te sfatuiesc sa faci nimic din toate astea,doar intreaba-l,de ce te tot ia in brate, daca nu te place.E o simpla intrebare, nu se va supara nimeni.
Mult noroc!

| TheRomanticGuy a răspuns:

Ori ii place de tine, ori te foloseste.