| Kinezuu a întrebat:

Pai cum sa incep ...pe la varsta de 12 ani cand eram in formare ieseam pe afara si tot auzeam prieteni de ai mei ca se masturbeaza de destept ce am fost eu ce idee imi vine ia sa fac si eu ca ei. faceam aproape in fiecare zi chestia asta pana pe la varsta de 14 ani.pe la varsta de 14 ani au inceput sa imi apara primele cosuri nu prea am bagat de seama si tot ma masturbam si de atunci observam ca tot se imultesc cosurile pe fata le strorceam tot apareau si ma masturbam crezand ca vor disparea.am facut tratament si incepusera sa dispara dar apoi cand ma masturbam iar apareau, chestia asta am facut-o cam pana pe la 16 ani cand la varsta asta am inceput sa am un contact sexual cu o duduie era o fata usuoara dupa experienta asta mi-am dat seama de o chestia ejacularea mea era precoce si nu puteam sa fiu rezistent mai mult de 3 min.nu vreau sa cred sa fie din vina masturbari prea dese bine ca nu chiar in fiecare zi era chestia asta dara au fost zile in care au fost tot timpu ma masturbam. bun vazand ca fata mea ajunsese sa fie rosie si plina de cosuri m-am gandit sa ma duc la bucuresti la spitalul universitar la dermatologie ca imi dea tratament sa scap de cosuri.am fost mi la dat si in 4 luni am scapat in totalitate de cosuri.de curand am implinit 17 ani si din pacate am revenit din nou la chestia care o faceam in tinerete adica sa ma masturbez bine ca nu tot timpu o fac rar chiar foarte rar o data pe luna sau 3-4 luni depinde cat p-ot sa rezist fara sa ma masturbez chestia este ca iar au inceput sa imi apara cosurile nu foarte multe dar nici putine si iar am inceput sa fac tratamentu ala care mi la dat cei de la dermatologie si vad ca incep sa dispara.chestia care nu o inteleg este ca dc dupa o masturbare incep sa imi apara cosuri m-am interesat chiar am intreabat prieteni de ai mei si nu au nici macar un cos dupa nici un contact sexual nu le apare pur si simplu. bun cand am fost la dermatolog cea de acolo mi-a zis ca am o piele foarte sensibila probabil de la chestia asta sa fie nu stiu ce sa zic. tin sa ma mentionez ca a fost o perioda in viata mea in care beam si fumam mai tot timpu dar asta de la 11 pana cam pe la 15.de tigari m-am lasat la 15 ani iar de baut la 16 sa fie din vina asta de imi apar cosurile dupa fiecare masturbare nu stiu ce sa zic. bun poate voi o sa ziceti dc nu am incercat sa imi fac o prietena ca sa numai ajung sa ma masturbez si sa am contact sexual cu ea am tot incercat de la varsta de 12 ani sa imi fac si azi am ajuns la 17 ani sa fiu singur sunt o persoana ghinionista rau cand pun ochi pe o fata ori are prieten ori e singura dar nu vrea sa stea cu mine si ma refuza parca ma blestemat dumnezeu nu am parte de fericire imi merge numai prost sunt mai tot timpu suparat nici eu nu imi mai inteleg viata mea e naspa rau poate dk imi faceam o prietena numai ajungeam de la 12 ani sa ma masturbez ca aveam ocupatie cu ea big grin astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti alergic la masturbare.laughinglaughing
Glumesc evident, nu mai spune ca esti blestemat de Dumnezeu, nu e asaoh go on, o sa gasesti si fata potrivita si o sa renunti la obiceiul tau, nu prea stiu ce sa iti raspund pentru ca nu ai pus o intrebare exacta, dar ti-am spus asa, si la faza "am ajuns la 17 ani sa fiu singur" heloooo sunt 17 aniii, nu sunt 35, sunt altii care la 17 ani nici macar n`au avut parte de primul sarut, asa ca stai linistit, toate la timpul lor.

Sa fi iubit Anonimule`!:*:*:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea multe numere, prea putine puncte, ne ceri raspunsuri fara sa pui semne de intrebare, nu cunosti conceptul de "alineat", multa masturbare. Deci, da-i in cap pana o apuca plansu'.

| nimenialtu_4198 a răspuns:

Lasa kterinca cu fata pe care pui ochii si du`te frt la o curva ca o sa ajungi la 30 de ani virgin si plin de cosuri! bafta!

| Nicole88777 a răspuns:

Mai bine ai lasa masturbarea si te-ai duce la niste meditatii la romana. Ai mare nevoie!