| CryBaby1234 a întrebat:

Pai, este vorba despre un baiat de la mine din scoala pe care il plac, este mai mare decat mine cu un an si din cate am observat acum ceva timp el se tot uita la mine insa nu m-a interesat pentru ca atunci nu imi placea de el.
Zilele astea' am vazut ca se tot uita la mine doar ca nu pot sa imi dau seama daca ma place sau nu.
Si nu stiu cum sa il fac sa vorbesca cu mine pentru ca mie imi este destul de rusine.

1 răspuns:
| cyupaku a răspuns:

Ai rabdare uleiul, se alege din apa