| MariaMarty a întrebat:

Pana acum cand era vorba de relatii, de multe ori ma dadeam batuta de dinainte de a incepe una..nu am ~luptat~ pentru nimeni in mod special...dar de ceva timp imi place foarte mult de un baiat care e mai ~afemeiat~ ..si stiu, e prosteste sa cred ca se va schimba, dar tot il plac, asa cum e..si de vreo luna si ceva ne-am certat si nu am m-ai vorbit unu cu altu, iar pe strada cand ne-am intersectat l-am privit cu indiferenta, ba chiar cu sictir(din cauza orgoliului asta prostesc). iar in timpu asta si-a facut o iubita si de cateva zile s-au despartit..si acu as vrea sa stiu ce as mai putea face ca sa-l am macar ca amic aproape de mine? Ca de fiecare data am renuntat pana acu, dar de data asta e ceva diferit..si nu stiu, dar cred ca e prima oare cand m-am indragostit ..si n-as vrea sa renunt ca pana acu ( si amandoi avem 17 ani)

Răspuns Câştigător
| NoRegretsxx a răspuns:

Daca nu ai ce face si vrei sa suferi, da incearca sa te impaci cu el!
E vara, e frumos, experimenteaza nu sta dupa curu` unui pusti care e "afemeiat" cum zici tu.
Nu o sa iasa nimic bun din asta!

Peace!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Priveste-l in continuare cu sictir si in acest mod sigur il vei cuceri, pentru ca interesul lui fata de tine va creste in fiecare zi.