| Lie1 a întrebat:

Pana la ce vârstă crește ala mic?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazurile in care baiatii intra in perioada de pubertate la varsta normala adica in jurul varstei se 10-11 ani, in acel caz cresterea, dezvoltarea penisului se termina in jurul varstei de 16 ani.
Insa varsta pana la care creste penisul se mareste cu cativa ani si astfel dezvoltarea penisului se termina in jurul varstei de 18-20 de ani, in cazurile in care baietii sunt afectati de sindromul de retard pubertal adica dezvoltare psihico-mintala dar mai ales cea fizica este intarziata intr-o anumita masura. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pana la 16 ani.

| alina2k18 a răspuns:

16-18 aniwinking dupa aceea poti doar sa mai speri ca mai creste laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penisul?

| Adriann92 a răspuns:

Ăla mic al vecinilor a crescut până pe la coisprezece ani. Dar de o vreme este plecat de acasă și nu l-am mai zărit...

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Adriann92):

Caută-l bine ca e acolo laughing

| Ionescu1121 a răspuns:

21 de ani parcă, dar de pe la 18/19 ar trebui să fie la maturitatea normală...

| Ionescu1121 a răspuns:

21 parcă, dar la 18/19 ani ar trebui să fie la maturitatea normală...