| anonim_4396 a întrebat:

Pana la ce varsta creste penisul?

9 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Teoretic, până la 21 de ani, dar de cele mai multe ori, până la vârsta de 15 maxim 16 ani, deja este dezvoltat complet.

| 0rlando a răspuns:

Prietene, lasă vrăjeala că nu te crede nimeni. Mai taie câțiva centimetri.

| 0rlando a răspuns:

Cum spunea @VaSyyyyy - Mai taie din ea da-o dreacu'. Sigur nu știi să măsori corect și poate de aia îți dă prea mult. Ce spui tu acolo, nu poate fi adevărat decât ești un negru pe la vreo 20 de ani, altfel nu. Caută pe google cum se măsoară corect și ai să fi uimit de realitate. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma da te crezi vreun cal te'n p*ula cainelui eu la 16 ani am 16-17 cm si am facut si sala cu proteine(nu cred ca a afectat cu ceva) da 20 de cm deja te crezi star porno

| howsenselessdeathhowpreciouslife a răspuns:

Ciudat este faptul la mine ca am 9 ani si stiu...ce e acela.blushing
Adica creste pana la 20 un mini-metru din luna in luna.Si daca vrei sa tio tragi trebuie folosit dala (prezervativ)
In al doilea rand, este ca mai trebuie sa astepti pana la 21 ca sa poti face mai mult de 3, 4 ore. Sper ca te-am ajutat! :*

| VaSyyyyy a răspuns:

Mai taie din ea da-o dracu'!

| supercar72 a răspuns:

Conteaza de organism unii se dezvolta mai repede altii mai greu

| didi18 a răspuns:

Cred ca pana la 20 de ani...

| AlissAlice30 a răspuns:

Pana la 20 de ani :d.a aratat azi dimineata la tv...cica sau informat.