| 004N1cky334452Swag a întrebat:

Până la ce vârstă crește penisul?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Penisul creste pana la varsta de 16 ani, chiar daca tu mai poti creste, pana la 18 sau chiar 20 de ani.
In principiu, penisul are cam aceeasi masura ca si al tatalui tau, findca il mostenesti genetic.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Conform studiilor si cercetarilor medicale a rezultat ca procesul de dezvoltare/crestere atat a penisului cat si a celorlalte organe reproducatoare masculine, se definitiveaza in jurul varstei de 16 ani, insa cu o posibila diferenta de +/- 1 an. Multa sanatate!

| 004N1cky334452Swag explică (pentru corbulalbrosu):

Am adresat întrebarea asta pentrucă am avut 122 de kg și m-am pus pe slăbit și la momentul actual am 98 la 16 ani și am penisului de 13.5 cm nu știu dacă e normal poate ma dezvolt mai greu

| Violleta2022 a răspuns (pentru 004N1cky334452Swag):

Daca pui mana si slabesti considerabil, vei descoperii ca penisul tau este chiar mai mare, dar momentan este bagat intr-o pernuta de grasime pubiana.

| Emilian65 a răspuns:

Pana pe la 18 ani.

| Tovarasul a răspuns:

Uite o faza interesanta, am slabit vreo 20 de kg, in momentul respectiv aveam un penis de 15 cm, acum ca am slabit il am de 17, 5. Asta la varsta de 18 ani, deci nu avea cum sa creasca big grin