| Roobbyy a întrebat:

Parere despre sexul in grup.
Pro sau contra si de ce?

15 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu aș încerca.
Îmi doresc ca si actul sexual să se deruleze într-un cadru romantic, respectiv intre mine și un potențial partener.

| Morbid a răspuns (pentru Ofiintă):

Cadru romanci ca in filme alentru adolescenti. Asteptari vs realitate.

| Violleta2022 a răspuns:

Conta.

| raMLesS a răspuns:

Pro normal, nu ma intereseaza cate persoane participa atat timp cat eu sunt singurul barbat de acolo.

| AndreeaWTS a răspuns (pentru raMLesS):

Riscant.
Dacă restul sunt shemales active/i?
E în grup? Este.
Ești singurul bărbat de acolo? Ești. laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru raMLesS):

Daa, ca să dezamăgești mai mult de una, cum faci de obicei.

| raMLesS a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Yes daddy

| Lukasssz a răspuns:

Pro

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sexul in grup este un pacat pentru ca este orgie, desfrau.

| FreddieM a răspuns:

Pro 100%. Pentru orice fel de activitate sexuala imaginabila, consensuala si legala bine-inteles.
Vrei sa explic si de ce.
Simplu, mi se pare anormal si nesanatos ca cineva sa exprime o opinie prin care imi limiteaza libertatea de a ma manifesta sexual in orice mod doresc (in context legal).
Daca tu nu preferi ce-mi place mie, nu poti impune celorlalti sa te urmeze sau sa cataloghezi ca si incorect. Precum tu ai propriile preferinte sexuale, toti le au ale lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro, Dar din pacate e practicat mai degraba la cuplurile de varsta 2-a. Ma refeream la Swing

| Mopmop a răspuns:

Contra. Prefer sa fac sa rada o singura femeie...

| Saiko10 a răspuns:

Pro, este bine sa incerci cat mai multe in viata.

| Morbid a răspuns:

Depinde cu cine, nu-mi place sa fiu privit cand sunt gol numai pe cine cunosc sad

| AlexDulceTeSeduce17 a răspuns:

Mai Lucifer, mai usor, te ia Dt. Decker pe sus.