| anonim_4396 a întrebat:

Păreri despre agățat în cluburi/ pub uri/ cafenele, ce spune experienta mea.
-Cred că printre cele mai cunoscute tertipuri și mituri (o să vă spun mai jos de ce spun că e mit) este acela că, te duci la club sau pub ca să agăți fete, că dacă ai chef de agățat te duci la club.
De ce zic eu că este un mit? Pentru că în experiența mea de 5 ani de umblat prin cluburi, este CEL MAI PUȚIN POTRIVIT LOC pentru așa ceva, gen am avut rezultate MULT mai bune atunci când am abordat fete în stația de autobuz, în tren, la mall, la diferite târguri etc. decât în club / pub. Am tot stat să mă întreb de ce, dar discutând cu mai multe persoane am ajuns la concluzia că: Clubul, ca și un pub sau o cafenea, sunt locuri în care, în 90% dintre cazuri fetele vin ÎN GAȘCĂ, cu colegi sau prieteni și nimic nu e mai deranjant atunci când ești cu gașca de prieteni sau colegi, să vină un străin să vă întrerupă - de acord? Eu ca bărbat am pățit de câteva ori să ies cu mai multe persoane la club printre care și fete și să vină diverși tipi la ele să le abordeze: recunosc că și pe mine ca bărbat m-a deranjat! Și mi se pare mult mai ok să abordezi o fată atunci când NU este ieșită cu prietenii ei, ci mai degrabă, atunci când este singură sau cu maxim încă o fată. Din acest motiv mi se pare extrem de nepotrivit să încerci să agăți fete la club și nu mă mai mir de ce nu mi-a mers niciodată nici mie și nici altor băieți cu care mergeam de asemenea. Păreri, completări? big grin

16 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Eu sincer nubte inteleg, ai o oarere atat de comoleta, bazata in propria ta experienta de durata si astepti ca cineva sa ti-o confirme, sau sa o infirme si sa te certi cu el(ea)?
Oricum, adevarul meu poate fi diferit de al tau. Sau nu.

| FilipEugene a răspuns (pentru Goete):

Singură persoane care caută ceartă acum esti tu! Mai citește o dată titlul întrebării: am cerut păreri! Adică vreau să știu Cum văd și alte persoane lucrurile despre care am vorbit, nu am voie? Este scris undeva în regulamentul acestui site că nu am voie să mă consult cu alte persoane vizavi de experiența mea cu anumite lucruri? Nu înțeleg care e problema ta sincer dacă vrei să răspunzi ceva Răspunde dacă nu ar fi bine să taci și să îți vezi de treaba ta! Se vede de la o poștă că tu ești aici pentru ceartă, și dacă ceartă, să știi că sunt persoana complet greșită doar am cerut niște păreri / schimb de experiențe și atât!

| Goete a răspuns (pentru FilipEugene):

Eu nu caut cearta.
Mi-am spus doar punctul de vedere, eu daca am o parere o am si gata, nu ma intereseaza parerea celorlalti. Mai ales cand nu le fac rau cu asta.
Dar pk, ai dreptate. Esti nesigur pe tine si cauti o pereche.
Bafta!

| FilipEugene a răspuns (pentru Goete):

Nu neapărat că sunt nesigur pe mine și nici nu caut neapărat o pereche pur și simplu vreau să știu păreri despre treaba asta cu agățatul în cluburi atât.

| Goete a răspuns (pentru FilipEugene):

Ok.
Eu nu am avut experienta ta negativa -bineinteles daca ele nu sunt cu perechea lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îmi amintești de debilul ăsta:

http://www.turnulsfatului.ro/......-un-refuz/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

El e rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi-e rău.

| Georgexyz99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cecererece cecererece cecererece ce ce

| Georgexyz99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai ca poate isi mai face zeci de conturi si aici pe TPU si isi ia singur apararea, cum o face la clipurile de la iUmor si X Factor. Aici nu cred ca mai poate sterge si reinnoi comentariile...

| Radaaa a răspuns (pentru Georgexyz99):

Chiar asta face

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Eu una nu as avea nimic impotriva daca as fi cu un grup de prietene /prieteni si ar veni un băiat la mine sau la una din grup laughing)).
Dar nu mai sunt vremurile bunici acum in club te duci doar sa agati si sa si *** in seara aia ce ai prins si cam atat laughing))

| TPU2019 a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Hai sa fim seriosi. daca ar veni "la una din grup" clar ai avea ceva impotriva. Adica "de ce m.ii lui se duce la aia si nu vine la mine?! Da ce, eu sunt mai proasta, am curul prea mare sau ce!? Asa ceva e inacceptabil! Adica eu nu am nevoie de P. rieten, eu nu sunt femeie frumoasa si desteapta si talentata si. si. si toate cele, eu nu merit ****ta sau cum?!? :O" Si uite asa ai face si mai multe riduri.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru TPU2019):

Frate ce te bagi peste parerea mea? Nu s asa invidioasa fiecare e cu gustul lui

| PieptulPuiului a răspuns:

Ce-ai facut mamica laughing)

| TPU2019 a răspuns:

Atat timp cat mergi pe deviza si scrie pe tine "am nevoie", poti sa incerci si la pescuit, rezultatul va fi acelasi: Inca 5 ani dusi pe p. Dunare.