| anonim_4396 a întrebat:

Parinti mei se cam cearta de sisau impacat otata dar iar sau certat nu stiu cum sai impac ma ajutati voi?

Răspuns Câştigător
| lory_6894 a răspuns:

Pai in primul rand le spui ca ti s-a luat si ca te fac sa suferi cu siguranta isi vor da seama succes:*

3 răspunsuri:
| raluca18 a răspuns:

Uneori este imposibil sa te bagi in lucrurile oamenilor mari dar in situatia in care esti fiul lor vb cu ei si spune-le roaga-i sa nu se mai certe sau cel putin nu de fata cu tine caci suferi. daca ei vor sa se impace este doar decizia lor. daca nu cu siguranta au ei un motiv intemeiat. mult succes

| OneMoreChance a răspuns:

=]] alt copil din categoria "Copiii tampiti"

| alepisyale a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar nu prea ai cum daca se cearta nu se mai iubesc asa tare si parintii mei sau certat acum stau cu tatal meu iar sora mea s-a mutat. Mama a plecat in anglia crying