| Alexxiax98 a întrebat:

Partenerul vostru e imobilizat, invalid 5 ani.
Ramaneti cu el, il parasiti, sau ramaneti cu el dar va mai... "aventurati"?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are bulane bune o fwt pe ea nu o insel

| LoveSleep a răspuns:

E invalid 5 ani si apoi isi revine miraculos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, dacă înainte de asta s-a comportat ca un jeg, ciao adios, dacă nu, rămân, așa mă pot baza pe el că n3 uităm la filme și seriale, cel mai important lucru și deci n-are de ales.
Totuși nu mă implic prea mult în îngrijirea lui, mă bagă în depresie, deci va trebui să fie cineva acolo cu noi 24/24.
Ii angajez stripteuse, maseuze sau cum pnm le zice și alte k.*** pentru divertisment. Adopt copii, câini, pisici, dacă am și posibilitate financiară, ofc.
De aventurat cu bărbați nu, deja am unul, cu femei da.
Și toate astea într-o altă viață.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Răman cu el.
Poate el însă nu ar rămâne cu mine dar asta nu tine numai de iubire chiar și de omenie, educație etc.
DC sa ma aventurez? În momentele alea crezi ca te mai gândești la sex?! NU

| OrdanKarris a răspuns:

Depinde de partenera. In cele mai multe cazuri as parasi-o. In cazuri de exceptie as ramane, as ingriji-o, dar m-as aventura de asemenea. Sunt barbat, am nevoi, iar daca altele ridica coada, nu refuz.

| Andrei258 a răspuns:

Eu am dizabilitate tetrapareza spastica sunt barbat in vara fac 31 de ani sunt cu dizabilitate din nastere