| alex2gg2 a întrebat:

Pastila de a doua zi își face efectul indiferent de vârstă?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca tu esti baiat, deci pastila de a doua zi este indicata DOAR femeilor care au ciclul menstrual si ovulatie, iar eficavitatea ei depinde de cat de repede este luata, dupa sexul cu pricina si de cum raspudne corpul fiecarei femei.

| Anuskaa a răspuns (pentru Violleta2022):

Poate ca tipa nu are cont TPU! Si a scris baiatul! Greu de inteles.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anuskaa):

Nu este tipa este baiat, deoarece a intreabat in topicul precedent ce sa faca ca i s-a rupt ata de la puta.
https://www.tpu.ro/utilizator/absesu/intrebari/

| Violleta2022 a răspuns:

Eficacitatea "pastilei de a doua zi" este de 94% (conform companiei farmaceutice care o produce), scazand cu fiecare ora cu care se intarzie administrarea ei.

Datorita efectelor nagative ale acestei pastile, denumita si "bomba hormonala", este recomandat sa fie luata 1 singura data in viata femeii.

Răspuns utilizator avertizat