| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Patesc ceva daca dau sunetul la maxim pe filmuletele porno ziua?

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc ca prima data sa dai o tura prin toata casa pentru a fi absolut sigur si convins ca esti singur iar parintii tai in mod sigur sunt iesiti/plecati. Vizionare placuta si lipsita de orice ingrijorare. laughing

| Sofer a răspuns:

De pățit nu, dar vei face un sunet frumos sa audă tot cartierul.

| alina2k18 a răspuns:

Or sa rada vecinii de tinewinking
laughing
Eu noaptea alerg prin casa incaltata cu slapii ca sa creada faraonii de jos si sus ca fac sexwinking
laughing

| Bruno92 a răspuns:

De ce ai face asta? Tu chiar ești nebun cum spun părinții tăi laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Bruno92 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Da ce ai cu oamenii? cu vecinii ce ți au făcut?

Răspuns utilizator avertizat
| Bruno92 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Bravo Man laughing dai blanao sa fie laughing nici eu nu suport bârfitorii

| Swae a răspuns:

Incearca si vezilaughing))

| SLS92 a răspuns:

Cheama vecinii politia laughing), nu patesti nimic, e super sa urmaresti cu o pzda filme porno cu volumul la maxim

| Devil21 a răspuns:

Deeanjezi vecinii atata tot in rest nu ai ce sa pățești

| AmeliaD a răspuns:

O sa vina vecinii la tine la ușă, sau o să strici copilărie copiilor din apartamentele din jurul tău. Mai bine îți iei căști

Răspuns utilizator avertizat