| andrei_9711 a întrebat:

Patru degete in vagin! ti se pare mult?

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Este jalnic, cum sa permitzi sa iti bage 4 degete cand are un deget intre picioare mult mai gros care face treaba cat 4 degete?

| Klepto a răspuns:

A fost o stire in care cineva si-a bagat cateva ciocane in fund, deci ai de recuperat.

| cherrybomb a răspuns:

Aa. nu
baga mana pana la cot daca se poate si piciorul

| alexanelly a răspuns:

laughing) Nu, mai inceraca, poate ajungi si la degetele de la picioarewinking

| Aanyaa a răspuns:

Dar in nas? cum ti se pare? ce intrebare stupidarolling eyes

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Vaginul(pentru femeile carora le este frica de anestezie) este calea de a scoate pruncul din uter.

Deci mie 4 degete mi se pare...mult,da gandeste-te la un cap... O.o

Sper ca te-am ajutat happy

| alex16tm a răspuns:

Nu, e chiar foarte stramt. laughing))))))))

| andrei_9711 explică:

Si cam dupa cate partide ajungi la o asemenea groapa?