| anonim_4396 a întrebat:

Pe 29 septembrie am iesit pe afara cu o prietena si niste colegi de ai ei. Printre care era si o fata de care imi place in momentul de fata. Faza e ca eu eram impreuna cu o fata din Bucuresti de care m-am despartit la doua zile dupa intamplarea asta cand am aflat ca si colega prietenei aleia ma place. Toate bune nu? Ei bine nu, pentru ca acea prietena i-a spus fetei de care imi place ca se supara pe ea daca va fi impreuna cu mine, iar acum acea fata nu ma mai place. Vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Move on! cum spun englezoii!
Alta, ca are balta peste!
Evident, ca intre prietene nu se face asa ceav, adica nu se fura prietenul celeilalte, ceea ce fetele stiu si respecta.
Din pacate, ai dat cioara din mana pe aia de pe gard si le-ai pierdut pe amandoua.
In acest caz, nu mai este nimic de facut, ca nici la fosta nu te poti intoarce, ca te-ai facut deja de rusine. Alta!

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cand alergi dupa 2 iepuri, exista riscul... sa mori flamand. laughing