| Darja111 a întrebat:

Pe 8 trebuie sa-mi vina menstruatia iar astazi este 3 dar nu am nici un simptom. Oare de ce?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca mai sunt inca vreo 5-6 zile pana in momentul in care ar urma sa porneasca sangerarea menstruala, se poate aprecia ca este cam devreme sa inceapa sa apara semnele caracteristice simptomei premenstruale. Probabil vor apare peste 2-3 zile. Sanatate!

| Valentina8 a răspuns:

Corpul nostru e in continua schimbare, poate inainte cu 2zile vei incepe sa simti, si si daca nu, nu-ti fa griji se intampla, nu este nimic grav

| Anemius34 a răspuns:

Deci poate e delegrare hormonală, mie mi-a venit luna trecută după 35 de zile și luna asta după 27 de zile