| anonimus123456789102000 a întrebat:

Pe barbati ii dor penisurile atunci cand se excita, dar nu fac nimic cu partenera, pentru ca aceasta nu vrea?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

NU.

| RAY a răspuns:

Vrajeala asa ceva te poti masturba sa nu mori de durere

| Violleta2022 a răspuns:

Pe baieti sau barbati nu are de ce sa-i doara penisul!

| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz NU apare durerea in astfel de situatii. Penisul poate intra in erectie in cele mai diferite stari si/sau situatii care provoaca excitatie deci nu numai in momentul in care barbatul este alaturi de o partenera. Este o "gogorita" prin care baietii incearca sa le impresioneze si sa le convinga (prosteasca) pe fete sa intretina relatii sexuale cu scopul de a se....insanatosi. laughing

| mihai69 a răspuns:

Nu penisul, ci testiculele.
În engleză există expresia „blue balls" pentru senzația asta neplăcută.

| Kira5854 a răspuns:

Uneori este posibil sa simti o durere, dar nu neaparat din cauza erectiei ci nu neaparat de penis ci in majoritatea cazurilor testiculele, iar in majoritatea cazurilor e doar o chestie hormonala. Dar, se pot autosatisface si voila.

| SorinelF86 a răspuns:

Nu ne doare nimic, decat daca are lenjerie stramta, sau pantaloni stramti, si nu are loc sa se extinda, in rest nu doare, poti sa te dai pe langa ea cu orice nu va durea niciodata, cand excitatia ajunge la nivel maxim ejaculeaza si asta e, ce doare este orgoliul si mandria sau ciuda ca nu reuseste sa o faca laughing

| anonimus123456789102000 explică (pentru SorinelF86):

E faza ca l-am excitat pe fostul la maxim si nu am facut nimic cu el laughing e chestia ca am auzit niste vorbe si voiam sa stiu daca l-a durut si fizic laughing dar vad ca nu...