| anonim_4396 a întrebat:

Pe viitor la cati copii visati? Sau cati copii v-ati dori...De ce?
>big grin

Răspuns Câştigător
| NimenixD a răspuns:

Păi ştiu că e greu să naşti un copil xD. Dar îmi doresc unul, un băiat love struck. Apoi poate şi o fată. Dar nu ştiu.
În principal, unul. Pentru că aşa e mai uşor, şi vreau să-i ofer toată dragostea mea, să crească cu mine şi să mă iubească aşa cum îl voi iubii eubatting eyelashes.

| DouaPuncteD a răspuns (pentru NimenixD):

Ti-am dat funda pentru ca tu gandesti ca mine, in afara de faza aia "apoi poate si o fata".Nu eu, imi doresc decat un baiat :X Pe care sa-l pot iubi, si fiu constienta pe situatie, ca am multe responsabilitati.:X

18 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Doi. Fata si baiat, sau gemenii.
De ce?
Nu stiu. Asa vreau eu.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

1 -o fata
2-O fata si un baiat! >big grin

| evelynne a răspuns:

Hmmm... mereu m-am gandit la asta si mi-as dori sa am 3 copii. 2 baieti si 1 fetita, dintre care unu dintre ei sa fie adoptat, de preferabil fetita. As adopta pentru ca as vrea sa fac viata unei vieti fericita fiind iubit si crescut intr-o familie unde sa nu duca lipsa de nimic.

| Yaguar a răspuns:

Patru, doi baieti si doua fete.

| FucktheSystem a răspuns:

Nici unu, cred că merit mai mutl decât să devin un fel de îngrijitoare la zoo, cred că-mi merit libertatea și să fac ce vreau.
Nu vreau să umblu cu grădința după mine, să-mi fac griji că nu pot să zic/fac nu știu ce de față cu copiii.
Pe scurt nu merci, am o singură viață, nu vreau să o irosesc.

| Ea12345 a răspuns:

Preferabil unu. Daca o sa dispun de resurse materiale, voi pune problema si celui de al doilea.Important e sa fie sanatosi!

| DouaPuncteD a răspuns (pentru Ea12345):

Asa e. Trebuie sa ne gandim si la sanatatea copiilor nostri. Nu trebuie sa ii impingem spre ce nu e bine sa zic asa.

| xXx_6966 a răspuns:

Cel mult 2.

Răspuns utilizator avertizat
| Originalone a răspuns:

Iti faci un viitor apoi copilul vine de la sine ca rezultat final.

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Ce ofera Dumnezeu

| sinx a răspuns:

2->perfect
1->prea putini
3->prea multi

| RicăPăturică a răspuns:

Baiat si fata. cel mult doi copii!

| Madiitza a răspuns:

Doii big hug
o fata si un baiat; X

| MESSI_4591 a răspuns:

Pai as dori 1 fata sau 2 baieti sau 2 fete si 1 baiatbig grin

| Remus82 a răspuns:

Imi doresc 2 ca sa aiba cine`mi duce numele mai departe si sa nu fiu singur pe lume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un singur copil,pentru ca cred ca este foarte greu sa nasti si sa cresti un copil, care cand o sa creasca o sa te faca sa suferi, pentru ca fiecare etapa a varstei lui vine k o schimbare.Si cred ca daca ma voi razgandi pe viitor pentru a`i oferi un frate care sa-i fie un sprijin in viata,voi face asta doar pentru copil,pentru ca eu consider ca e de ajuns un singur copil,caruia sa-i oferi toata iubirea ta, sa-l rasfeti, sa-l educi si sa-i fii prieten.