| Arrt a întrebat:

Penisul meu are 17, 7cm lungime și 14cm grosime ( ruleta înfășurată după penis ). Eu nu știu, este mare, mic sau doar mediu?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai desfasurat ruleta pana la capat inseamna ca e mic

| Violleta2022 a răspuns:

17.7cm...wow ce precizie! Cu ce l-ai masurat?

| corbulalbrosu a răspuns:

Mediu spre mare/gros. Pentru a-ti da seama care este marimea ideala a prnisului conform parerii exprimate de femei in urma unui studio efectuat pe aceasta tema, acceseaza link-ul si citeste articolul prezentat. Multa sanatate! : http://unica.md/......-femeilor/

| mihai69 a răspuns:

Peste medie.

| Emilian65 a răspuns:

Este mare.

| Sofer a răspuns:

E mare.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Aproape spre mare, la 19 ar fi mare.

| Mada1920 a răspuns:

Creierul tau sigur este mic, iti garantez! La varsta ta in loc sa iti axezi mintea pe ceva mai constructiv singura ta grija este masura "instrumentului" din pantaloni? Degeaba o ai mare si groasa daca nu stii ce sa faci cu ea! Asa ca eu zic sa te gandesti la cum sa o faci "utila" indiferent de dimensiunea ei.