| Radandam a întrebat:

Penisurile alea negrilor din filmele poeno sunt adevărate? Adică unii zic, sunt trucaje? Cum naiba sunt trucaje dacă penetrarea pare atât de reala? Poate a fost vreo fata cu un negru, este adevărat ca o au mare și asta va atrage la ei?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca sunt reale!
Sunt popoare care au penisuri de peste 20 cm.
Nu raporta totul la cei 12-13cm a romanului.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai sunt reale, dar asta nu reflecta deloc ce ai zis in a doua parte, atractia nu tine neaparat de asta.

Da, este adevarat ca un penis mai mare poate duce la o satisfacere mai buna, dar asta nu inseamna ca fetele mor fix dupa negrii. Exista tot felul de persoane care sunt la fel de dotatewinking

Deci inca odata, partea cu atractia nu are legatura cu asta. Numai bine!

| Dana2103 a răspuns:

Nu toti negrii sunt asa, cum nu toti albii o au la fel

| Dana2103 a răspuns:

Da nu mi te mai adresa mie

| Radandam explică:

Taci ma d r q, 28 de cm la 17 ani, nu cumva ești cel mai dotat om din lume? Ești un frustrat care are 8 cm in pantaloni și te dai pe aici mare smecher. Pariu ca ești 0 la școală, și stai sa pui riglă pe ea toată ziua, dar tot la 8 cm a ramas

| Radandam explică:

O am mai mare ca tine, te asigur. Dar tu sigur ești un bolovan la ar trist care sta și cere de pomana

| Radandam explică:

1.Pai conduci fără permis ca esti prea prost si incapabil sa îl obții.
2. Daca conduci fără permis și vorbesti asa e clar ca ești un țigan borât, iar eu cu ciori nu vorbesc.
3.Ramai tu cu puțulica ta și freac-o, dar nu îți va creste laughing laughing
4.Nici dracu nu stă cu tine țigane, și asa trebuie sa va suportam ca stați în România, iar frații voștri țiganii care pleacă afara doar știe sa fure, și sa facă România de râs. Ciorile dracu, împușcă ți va gunoaielor.
5. Puneti mana dracu pe carte ca nu știți nici măcar sa citiți, de abia dacă știți sa va scrieți numele, analfabeților.