| pixie_5028 a întrebat:

Pentru Adela Sidonia Rusu: ce sanse sunt sa fii insarcinata dar sa nu ai simptome? am mai auzit astfel de cazuri. Si care ar fi cauzele? ca totusi e ceva anormal...

Răspuns Câştigător
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Pai-Se mai numesc sarcini extrauterine''...adica persoana in cauza nu realizeaza ca este insarcinata pana in momentul cand ''chiar naste, aceste cazuri sunt mai RARE.Cauzele difera de la persoana la persoana, gen:tigari, alcool, droguri.lucuri care iti fac corpul sa nu mai fie asa cum ar trebui sa fie.

4 răspunsuri:
| Fifylici a răspuns:

Uite ca sa te lamuresti nu stiu daca ai discovery travel and living dar in fiecare sambata pe la vreo 10 seara e o emisiunu I diden't know I was pregnant si acolo sunt zeci de cazuri in care nu au stiut ca sunt insarcinate pana in momentul in care au intrat in travaliu
sper sa te uiti
pa pa!

| ivona a răspuns:

Simptomele difera de la femeie la femeie, ar in cazul aceleiasi femei, de la sarcina la sarcina.

| dana1986 a răspuns:

Nu e neaparata nevoie sa ai simtome si nu cred ca esti nerabdatoare sa ai greturi, arsuri si sa nu poti manca tot ce-ti place si ce mancai inainte, in locul tau m-as bucura.

| pixie_5028 explică:

De fapt ma refeream la sarcinile in care iti vine si ciclul pana in ultimul moment iar inclusiv testele de la farmacie ies negative. si tu nu stii ca esti insarcinata. dar mersi.