| Miss O a întrebat:

Pentru Adela Sidonia Rusu: Cum pot afla ce contraceptive mi se potrivesc? Am 16 ani, 1.70, 56 kg.

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cerand sfatul unui ginecolog

| duDu_8774 a răspuns:

In primul rand.Esti destul de pregatita sa iti incepi viata sexuala?
2. Poti sa te duci cu Mama ta la 1 ginecolog. el stie ce are de facut
3. Din cauza contraceptivelor poti slabi sau eventual corpul sa nu le acepte :O (Asa am vazut pe net )
4.Cred ca mai bine e cu 1 prezervativ.acu daca si partenerul se simte bine... ori tu uni barbati nu le prieste tongue
By3 si succes :X:X