| anonim_4396 a întrebat:

Pentru baieti:care este cea mai buna arma cu care luptati in iubire( in afara de organul sexual)? De ce va bazati pe ea?

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Sunt fata si cred ca singura arma e indiferenta
cel mai tare ma doare sa il vaad cum ma priveste cu indiferenta, felul in care imi vorbeste...(aici nu ma refer la injurat sau vulgariate) parca ma distruge pe interior
dar arma asta tine numai daca fata te place
deci sper ca vei aprecia parerea mea chiar daca sunt fata

| radugolgolut a răspuns (pentru AnGeL):

Bravo,,corect!

| Alliin a răspuns (pentru AnGeL):

Sunt baiat
ai dreptate AnGeL. dar nu inteleg cand va referiti la cuvantul arma?

infine ce sppui tu e ceva logic. dar nu e nimic logic din ce am patit eu.

4 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pai mai exact ce ai patit tu?

| crazzybody a răspuns:

Arma mea e sinceritatea deoarece intr-o relatie trebuie sa fi sincer cu cel pe care il iubesti indiferent de motiv