| monicaaa17 a întrebat:

Pentru baieti, cât ati rezistat cel mai mult la un sex oral bine făcut? 5 minute? 10? 15?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Obsedatilor

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul oral facut lor, sau facut fetelor?

| Mmcosmin a răspuns (pentru Violleta2022):

Bun raspuns... sau buna intrebare;-)

| Paul754880338 a răspuns (pentru Violleta2022):

Se vede putin sarcasm in spatele acestui raspuns, dar si mult umor! Bravo! Super!

| Sofer a răspuns:

Am rezistat 15 min în condiția în care fata nu era priceputa și tot eu trebuia sa dau sa fac finalizarea.

| Paul754880338 a răspuns:

Cu tot respectul pentru aceasta curiozitate a ta si implicit pentru intrebarea ta... dar cum as putea sa stau cu ochii la ceas in acel moment?! Nu destul ma uit la ceas in restul zilei numarand minutele?! De ce nu m-as detasa macar in acel moment fara sa il transform in motiv de competitie?! Si cu cine sunt in comptetitie?! Deliciul nu sta in numarul minutelor, cu siguranta!

| Silwian a răspuns:

Dar unde te crezi la vreun concurs? )))

| IonutViciosul a răspuns:

Fără activitate manuală, oralul e inutil. Dacă cumva își dă drumul fără să i-o freci (scuzați dar tehnic asta faci) și cu mâna e ejaculare precoce fiindcă e hiper-excitat. Nu poți genera cu mușchii gurii o forță suficient de mare încât să îi produci ejacularea. Vezi fiziologia orgasmului la masculi. Ca idee, un sex oral bun gâdilă, se simte interesant dar nu e suficient. Poate fi util în preludiu ca ultimă manevră să i-o scoli bine dar aici se termină utilitatea sa.
Distrează-te!