| i44na a întrebat:

(pentru baieti)
ce apreciati cel mai mult la o fata?

5 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Sinceritatea pentru o relatie de durata sau sa fie buna daca vrei sa te folosesti de ea

| Vali87 a răspuns:

Complicat de raspuns. As fi tentat sa iti spun ca aspectul fizic dar in prezent plac o fata care nu are niste masuri 90 60 90 acum sa nu intelegi ca e vreo ponderala, nu dar nu e genul de fata care sa atraga atentia baietilor pe strada dar mie imi place la ea bunul simt, delicatetea, chipul ei, chiar timiditatea ei - aici nu ti-as putea spune de ce, pur si simplu im place, nu stiu de ce. Si totodata e o fata foarte greu de cucerit sa zic asa si pentru mine fetele cu cat sunt mai greu de cucerit cu atat devin mai interesante.

| Bog15 a răspuns:

Cea mia proasta intrebare de pus pe un forum, fiecare baiat o sa vada in tine ceva, de ex, eu vad la unele fete doar fizicu, dar la prietena primeaza alte chestii, intreaba cativa baieti care te cunosc, si fiecare in functie de relatia cu tine o sa iti dea un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundul laughing scuze am glumit asa zic toti dar nu e asa in primult rand sa ai o prezenta onorabila sa nu fii increzuta sa nu-ti dai aere aspectul fizic si multe altele