| anythingforyou a întrebat:

Pentru baieti:ce cautati la o fata? aici ma refer in afara de aspectul fizic si intrebarea este pentru cei care cauta si altceva in afara de sex big grin

6 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Eu as vrea sa ma intelega, respect, incredere, sa nu aiba pretenti, sa nu fie laudaroasa, sa fie sincera.

| PhaseMorphXR a răspuns:

Capacitate de a purta o discutie, empatie, inteligenta, capacitatea de concentrare asupra esentei, realism, non-dogmatism (open-minded), bun-simt, nesupericialitate (adica fara fite sau pretentii absurde exagerate), sensibilitate (dar nu hipersensibilitate), frumusete interioara generala, seriozitate.
Da stiu am standarde foarte inalte happy

| PhaseMorphXR a răspuns:

"iar cei care nu cauta asta, ori sunt urati, ori prosti. imi pare rau, dar asa este."

Conform caror studii sociologice?

| Beibii a răspuns:

Toti cauta acelasi lucru : sex.
iar cei care nu cauta asta, ori sunt urati, ori prosti. imi pare rau, dar asa este.

| JuLien a răspuns:

Nimic special...trebuie doar sa imi placa de ealaughing

| V77Narcis a răspuns:

Buna intrebarethumbs up
Frumoasa, simpatica, sa stie sa vb cu un baiat si in acelasi timp sa stie sa se comporte cu el, nu neaparat fidela ca aflu eu singurwinking si cam atat.Mai sunt lucruri da mai marunte