| Lindsey a întrebat:

Pentru baieti, ce e mai placut, sexul vaginal sau anal?

10 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ghici ciupercă ce-i...

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Iubesc orice forma de sex, fara discriminare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal, cel oral.

| Lindsey explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca oral ca place mult, dar din cele 2?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lindsey):

Sexul anal poate devenii dureros pentru fete dacă băiatul nu este atent.Sexul vaginal e cel mai clasic şi e enorm de plăcut pentru ambii parteneri.

| Wehes a răspuns:

laughing) Imi place intrebarea asta.
Ambele!

Răspuns utilizator avertizat
| GigiDin13 a răspuns:

Vaginal e mai ciumeg la anal e gaura prea mica big grin

| ncs18 a răspuns:

Vaginal. Cel anal rareori, cand te mai apuca cheful si nebuniile.

| Mariaf10 a răspuns:

Am si o intrebare despre fisting. Daca pot sa ii introduc mana mai adnc se poate intampla ceva adica ma refer sa o introduc pana la cot mana in anusul lui el a spus ca ar fi interesant dar as vrea sa stiu daca se poate intampla ceva din punc de vedere medical adica daca se poate rupe ceva? Sau mai exact unde se va duce toata mana mea?