| scumpik010 a întrebat:

Pentru baieti:ce parere aveti despre fetele care poarta sutien? mersi:X:X

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Fata poate sa poarte sutien sau sa nu. Totul depinde de ea. Unele prefera fara, spun ca se simt mai bine asa. Altele au inhibitii si poarta. Important este sa fie dat jos in momentul actului sexual. Si bineinteles e bine si noaptea sa dormi fara sutien. Sau la plaja daca vrei un bronz complet.

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Câtă vreme îl dau jos la momentul oportun, e în regulă.

| cossmy a răspuns:

Sunt proaste. Pana nu au copii, sa li se "blegeasca" nu au de ce sa poarte. Dar ma rog, face fiecare ce vrea. Pur si simplu ii acopera cu inca ceva in afara de bluza ca nu au nevoie de nici o sustinerestraight face

| Sigmund a răspuns:

Mi se pare ceva normal, indiferent daca poarta sutien sau nu sentimentele lor conteaza.

| marla a răspuns:

laughing

sa inteleg ca vrei sa porti sutien si ai vrea sa vezi parerea baitilor laughing esti exceptionala! intrebarea r fi mai cu sens daca intrebai viceversa >> ce parere au despre fetele care nu poarta sutien. de aceastea sunt mai putine >

| RaluE a răspuns:

Hmm, cumva este primul tau sutien si ai vrea sa vezi parerea masculilor feroce laughing?
Stai linistita, toate fetele poarta sutien. Nu e ceva atat de neobisnuit :o incat sa vezi parerea celorlalte persoane.

Hai bafta.

| deni_6616 a răspuns:

99. 9 % din fetele peste 12 13 14 ani (depinde de marimea sanilor) poarta sutien sau bustiera, deci e ok. fundita?smug

| craniul a răspuns:

Noaptea nu prea mai poarta sutien fetele... deci e ok ziuawinking

| Bianca_papusha a răspuns:

Oaii ce tare e intrebarea asta...sunt fata dar e marfa fraterolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu se deschide greu e perfect:d