| cristinuta01 a întrebat:

Pentru baieti! voi cand sunteti indragostiti de o fata cu care sunteti de mult timp impreuna si va certati iar peste o zi vedeti in arhiva ca a vorbit cu un alt baiat , doar lucruri marunte . cum reactionati ? nu mai vreti sa vorbiti cu "ea" nici1data sau incercati cat mai repede sa ii aratati sentimentele pentru a nu o pierde ?

3 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Pfff, este foarte complicat aicia, depinde de baiat si de relatie care a avut-o. Daca sentimentele pe care le-a avut fata de fata au fost foarte puternice, atuncea desigur nu o sa reuseasca s-o uite atat de repede si incearca s-o recucereasca. Dar daca observa ca fata respectiva vorbeste cu un alt baiat, chiar daca sunt lucruri minore, incepe sa creada diverse lucruri si speranta de a recuceri fata ii scade pe timp ce trece. Daca o fata doreste un sfat, il cere de la o prietena, in nici un caz prieten. Nu insinuez ca tu intentionezi sa fii cu acel baiat, dar asa va crede el.
Mult succes iti doresc draguto!

| Shenn a răspuns:

Depinde de persoana. Eu unul niciodata nu am suportat gagicarii, si cand apare cate unul intervin eu.Si pe langa asta daca ea raspunde la flirturile lui pentru mine s-a terminat.Si hai sa fim seriosi, aproape de fiecare data baiatul are intentii chiar daca nu le arata imediat.

| CoZmIInEL a răspuns:

Pai depinde de personalitatea fiecaruia. Sunt baieti foarte iubitori si baieti care doar isi bat joc. In cazul meu, eu sunt o persoana foarte calda, si as incerca cat mai repede sa vorbesc cu ea sa vad ce mai e de salvat. Si daca acel baiat a bagat "strambe" pentru ca o place, as incerca sa ii explic ei, referitor la ce a zis baiatul acela. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita?