| Mkeynes a întrebat:

Pentru baietii de 23 -25 de ani.
Care a fost ce a mai mare diferenta de ani intre voi si partenera ea fiind mai mare ca voi facand sex?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

10 ani

| Sofer a răspuns:

Diferența mica de doar 1 an.

| Paul754880338 a răspuns:

Diferenta de varsta se anihileaza atunci cand exista atractie si compatibilitate. Cred ca nu conteaza sau nu merita mentionata diferenta de varsta. In plus entuziasmul tineresc si ezperienta maturitatii sunt ingrediente ce merita amestecate... creeaza amintiri de neuitat.

| popik50 a răspuns (pentru Paul754880338):

Super raspuns. Am facut sex cu o fata mai mica cu 22 de ani decat mine, eu avand 44 ani si pot spune ca a fost ceva extraordinar pentru ambii. Deci cand exista atractie nu cred ca mai conteaza varsta

| Mkeynes explică (pentru popik50):

Aa mai mica
Dar ca baiat facand sex cu una mai mare?

| popik50 a răspuns (pentru Mkeynes):

Cu o femeie mai in varsta decat mine n-am facut

| tzionut a răspuns:

Daca intrebarea e doar dpdv sexual, 2 ani, partenera care imi e si sotie.
In trecut am iesit si cu partenere mai tinere, 7 ani dar relatia nu a mers datorita diferentelor mari de mentalitate. Sexual nu au fost niciodata probleme. Problemele apar intotdeauna la restul, dorinte, asteptari, comunicare, respect.

| Thk_Thea_1985 a răspuns:

| Mkeynes explică (pentru Thk_Thea_1985):

Si tu cati ani ai

| TeodorescuAndrei a răspuns (pentru Thk_Thea_1985):

A?! laughing era cu 48 de ani mai mare sau cum?! laughing