| RAY a întrebat:

Pentru baietii
voi nu credeti ca e foarte greu sa multumesti o fata?
daca glumesti cu ele se supara, daca nu vorbesti esti plictisitor, daca vorbesti prea mult esti obsedat sexual

Răspuns Câştigător
| ionut332 a răspuns:

Depinde de ce discuti laughing)) depinde si de fata....is fete care se multumesc cu simpu fapt ca stai cu ele sau cele care vor sa profite laughing) depinde.

| RAY explică (pentru ionut332):

Majoritatea profitoare, dar rescpect raspunsul tau ca e ok

31 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca le cumperi de baut in club nu se supara

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Un mare om, utilizatorul Krakilla a spus un mare adevar: este vorba despre aspectul fizic, daca baiatul este frumos, poate sa zica si romane de dostoievski, fata nu-l va considera obsedat, daca baiatul este urat e suficient sa zica buna si deja este considerat obsedat sexual

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu putem generaliza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai vrea sa o multumesti cu un comportament atat de inconsecvent?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Explicate

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"daca glumesti cu ele se supara, daca nu vorbesti esti plictisitor, daca vorbesti prea mult esti obsedat sexual"
Afirmi chestii pe care le-ai aplicat.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ti-am dat tie vreodata mesaje in privat? sa poti dovedi ce afirmi, de cate ori team deranjat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De ce ma intrebi? ai indoieli?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu ai afirmat "daca glumesti cu ele se supara, daca nu vorbesti esti plictisitor, daca vorbesti prea mult esti obsedat sexual"
Afirmi chestii pe care le-ai aplicat.

dovedeste asta, de unde sti ca am incercat asta vreodata? daca doresti isi dau print scream cu mesajele mele sa vezi cu cate vorbesc aici sau orunde vrei tu pe fb etc

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Simona?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Recapitulation
Am afirmat comportamentul tau inconsecvent si m-am explicat la cererea ta.
Mi-ai spus cum pot dovedi("Ti-am dat tie vreodata mesaje in privat? sa poti dovedi ce afirmi..."). Nu sunt nevoita sa fac asta pentru ca ai dovezi si aici pe pagina; fii atent!
Ai inceput topicul cu "voi nu credeti?" intrebarea asta spune ca tu crezi. Daca era contrariul suna cam asa:"nici voi nu credeti?". Argumentele vin mai jos prin ce ai experimentat si constatat tu.
Asa sincer ai fost mereu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ray?
vezi ca aici Ymori.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

As fi ipocrit sa nu isi dau dreptate,cu adevarat intrebarea exprima faptul ca eu consider ca e greu de multumit fetele,de asta isi poate da seama oricine, dar de faptul ca tu ai afirmat ca eu sunt obsedat sexual nu cred ca reiese asa ceva din intrebare, te rog zi-mi ce e un obsedat sexual? ca sa stiu,eu poate ca nu stiu,poate orice discutie cu o fata ma face obsedat sexual,ceea ce inseamna ca trebuie sa devin homosexual sa nu fiu obsedat,problema e ca nu-mi plac obsesile,adica consider independenta o evolutie nu dependenta,nu-mi place sa fiu dependent de ceva,cineva,desigur dependent de mancare, apa etc sunt nevoii esentiale umane, acuma daca asa sincer am fost mereu? eu nu ma consider perfect nici sincer e ca daca vezi un bonav de cancer si i spui sti ceva vei muri in curand, sau un batran sau un handicapat pe strada etc sunt sincer cu parintii mei, soramea si cativa fratii, surorii atat, nu ca sunt ipocrit dar daca cineva spune zi-mi cnp tau ce fac il dau nu? sinceritatea nu poate mereu sa fie morala, in istorie oamenii mereu au mintit, speranta de a trai este o minciuna, Romania care traieste din minciuna de 26 de ani, vorbim de un popor pana la urma, minciuna e ncesara in unele cazurii, dar daca esti sincera cu mine am sa fiu si eu

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Recunosc ca sunt un nesimtit de ceva vreme, vad in fete obiecte sexuale,de vina e societatea,filmele porno, tv, modul cum se exprima ele etc nu vad asta cu toate fetele, depinde de fiecare, momentan daca ar fi sa vreau ceva ar fi doar sex atat, nu as mai putea iubi iar din nou

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Aici mor? de ce nu mai sunat de ziua mea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vina celor enumerate e ca nu te-au scarbit.

"te rog, zi-mi ce e un obsedat sexual"
Vezi in fete obiecte sexuale, asta explica ca esti obsedat sexual(alt argument mai credibil decat ce mi-ai recunoscut aici in scris n-am gasit). Oricine iti scrie, nu poate fi luat in seama, trebuie sa te identifice mai intai in mediul real si oricum inconsecventa ta ma face sa nu cred nimic din ce poti abera intentionat sau fara sa-ti dai seama.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de scarbit,eu nu simt scarba fata de nimeni sau ura poate pentru cineva dar in fine,fiecare e liber sa faca ce vrea, din moment ce nu sunt homosexual,asexual ce as putea vedea in sexul opus? atractia fizica =sexuala,daca e sa o luam asa de ce sta un barbat cu o femeie? dar in fine,eu am vrut sa spun ca momentan nu caut relatii, dar sunt si femei culte competente,inteligente,eu nu ma prefac aici pe TPU,cine ma place,ma place, cine nu asta e, nu traiesc sa ma placa alti, daca toata lumea ma uraste de ce sa o urasc si eu? inca nu miai dovedit de ce a discuta cu o fata te face obsedat sexual, eu acuma cand discut cu tine sunt obsedat nu? daca nu am comunica cu sexul opus cum am putea s-a format relatii? obsedat sexual esti obsedat dupa pornografie, sex etc cand a discuta cuo fata tu deja visezi ca faci sex cu ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu o mai baga si pe asta cu atractia, ai zis de obiecte sexuale. Daca tu ai in faţa o fată si te gandesti cum i-ai trage-o mai bine indiferent de discutia pe care o porti, esti un obsedat sexual. Daca nu, esti in regula. Analizeaza-te.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cand vad o fata frumoasa imi place asta, dar nu visez ca fac sex cu ea, daca port o discutie cu o femeie sunt atent acolo, pastrez contactul vizual si atentia

| Lola203 a răspuns:

Fetele nu sunt chiar asa greu de multumit, depinde ce ii spui, cum te exprimi etc. Observ din raspunsurile tale ca uneori deviezi de la subiect, pui "i" atunci cand nu e cazul, nu ii pui cand trebuie, mai uiti cratime, lucrurile astea conteaza cand vorbesti cu o fata prin mesaje, deci mai multa atentie. La o anumita varsta ar trebui sa aveti deja experienta cu femeile. Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lola203):

Deci gramatica e tot ce conteaza. Ce sa spun... ai dat-o-n teava rau de tot.

| RAY explică (pentru Lola203):

Lola cand stai cu o fata nu comunici cu ea prin mesaje, aia e relatie virtuala, daca e sa alegi intre un intelectual sarac dar un bogat si cu 2 clase sa fim seriosi pe cine vei alege sau unu urat sau unu frumos, ceea ce scrii tu e ipocrizie

| Lola203 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e tot ce conteaza, dar conteaza... daca gramatica nu stie, atunci nici altceva. Si la inceputul raspunsului am mentionat ca va conta mult cum se exprima in discutia cu o fata pentru ca ea sa nu-l perceapa gresit. Plus ca daca incepe sa bata campii, iar devine plictisitor. In fine...

| Lola203 a răspuns (pentru RAY):

Am observat deja ca cine are pareri diferite de ale tale e ipocrit. Dar nu, nu as alege un bogat cu 2 clase. Daca e inteligent se va descurca. Nu-mi trebuie milionari, atata timp cat avem un trai decent impreuna. Imi plac banii, nu ma intelege gresit, dar nu as putea sta cu un barbat doar pentru banii lui, atata timp cat nu ma atrage si nu-l respect.O zi frumoasa!

| RAY explică (pentru Lola203):

Daca gramatica nu stiu atunci nici altceva serios?

| RAY explică (pentru Lola203):

Nu e adevarat asta lola, am spus eu ca esti ipocrita? era doar un exemplu ipotetic

| RAY explică (pentru Lola203):

Daca nu stiu gramatica, nu stiu nici informatica, ciudat ca lucru de 2 ani in informatica, cum isi explici asta?

| Lola203 a răspuns:

Felicitari, e un domeniu interesant. Intentia mea nu era sa generalizez, dar de obicei asa este happy Tu analizezi prea mult toata treaba asta cu femeile, ba ca se uita numai dupa barbati frumosi, ba ca vor doar bani. Daca lucrezi in informatica ar trebui sa ai un salariu frumusel, mult peste media din Romania, deci deja ai scapat de o problema. Femeile nu cred ca esti obsedat sexual daca vorbesti prea mult, depinde CE spui. Iar daca faci glume nesarate atunci clar se vor supara, daca nu, ele vor fi amuzate. Nu-i chiar asa dificil.

| RAY explică (pentru Lola203):

Banii nu sunt totul in viata, totul conteaza in viata, de cateva zile am trecut la teoria selectari, sa devin mai diverstificat, sa fiu mai open mind sa spun asa

| DezaxatRom a răspuns:

Pentru baietii care? Dupa bloc? Daca esti prost, da, e greu.