| monicaaa17 a întrebat:

Pentru bărbați, va place sa va dominați partenera in timpul sexului oral?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Modul in care se comporta si/sau isi exercita dorinta de a domina partenerul de sex, depinde pur si simplu de caracterul inascut al fiecarui individ.

| pombar a răspuns (pentru corbulalbrosu):

De aceea unii oameni sunt mai buni decat altii

| Sofer a răspuns:

Îmi place foarte mult. Bineînțeles dacă e de acord și ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca au vazut prea mult filme BDSM, daca vor sa fie cuplul ideal Christian - Anastassia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca este si ea de acord si nu are absolut nici o problemă cu asta.

| JustStitch a răspuns:

Nu

| S8N a răspuns:

Eu o dominez in orice act sexual, nu doar oral. Ea iubeste asta si si eu la fel.

Tin sa iti amintesc ca un studiu facut in SUA a stabilit ca majoritatea femeilor au avut o fantazie despre viol cel putin o data in viata lor.
Din experienta mea cu un numar mediu de fete iti pot spune ca majoritatea vor sa fie dominate in pat. Este parte din natura umana.

Daca intrebi pentru a afla daca ce faci tu e ok, poti sa fi linistit pentru ca e un lucru foarte normal.

| pombar a răspuns:

E foarte urat, inseamna un caracter de rahat si probleme psihice, iar acea fata este un gunoi de fiinta daca ii permite sa o subaprecieze

| pombar a răspuns (pentru pombar):

Ma refer ea la el