| Carmen a întrebat:

Pentru cei care au o relatie serioasa si stabila: dupa cat timp de relatie v-ati inceput viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Nu trebuie sa bagi de seama exemplele de aici. Viata sexuala se incepe cand esti pregatita si cand esti sigura ca relatia este stabila, sa stii ca baiatul de langa tine te iubeste si il iubesti. Si aici nu ma refer la cazul in care ai fi virgina, ma refer in general, nu conteaza cati barbati ti-au mai trecut prin pat, ar trebui sa fi sigura pe relatie si pe cel de langa tine. Oricum sunt sigura ca vei intalni diferite cazuri: 1 sapmana, o luna, 5 luni, un an etc.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imediat implinesc o luna cu iubitica mea si nu am inceput.

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Eu sunt de 3 ani si jumatate cu un baiat dupa 2 saptamani am fost intr-o mica vacanta de 2 zile la munte si acol s-a intamplatbig grintongue

| darrio2007 a răspuns:

Destul de scurt. Din momentul cand ne-am dat seama ca suntem amandoi pe aceeasi lungime de unda.

| anaaa13 a răspuns:

Dupa 5 luni.

| Spinoasa a răspuns:

NU mi-am inceput viata sexuala si avem o relatie foarte apropiata, comunicam mult, si ii multumesc ca ma asteapta. Putini mai sunt baieti de genu', apropo avem un 1 si 4 lunihappy!

| yoanna11 a răspuns:

Dupa 4 luni si acum avem aproape 3 ani

| Elle_8288 a răspuns:

Hei.happy Eu sunt cu un tip de 1 an si 4 luni si inca nu. Eu am 15 ani el imediat 17. Nu suntem un cupul de,, soareci de biblioteca,, sau asa. Dar stim sa ne respectam si sexul nu-l consider ACUM foarte important. Acum depinde de tine. De voi. Bafta!:*

| princess a răspuns:

Dupa 6 luni :d

| bebelushabb a răspuns:

Poate prea repede ar crede altii. Dar a fost cu noroc.Suntem de un an jumate impreuna si ne e f bine.