| Oftrist a întrebat:

Pentru femei. Cat ati rezista sa va intretineti iubitul daca ar ramane fara loc de munca si nu ar avea nicio ambitie sa isi caute altul? Dupa cat timp ati decide ca e prea mult? Ce parere aveti despre barbatii casnici?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi-am intretinut niciodata nici un iubit, fiind problema lui si a familiei lui, sa fie intretinut.

Dupa ce ne-am casatorit la cativa ani, sotul s-a intamplat sa ramana 4 luni fara servici, dar nici atunci nu a stat acasa sa trandaveasca, ci a mers la munca la gradini de zarzavat si a adus bani in casa, sa ne putem platii casa si imprumutul bancar fiindca doar salariul meu nu era suficient pentru toate datoriile avute.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă are ambitie îl susțin pana își găsește unul.
Dacă nu are deloc ambitie, și nu caută unul, ba chiar sta toată ziua și doarme sau mai știu eu ce, atunci o luna, maxim 2.

| Eireann a răspuns:

L-am tinut cat a fost pandemie si inchise barurile. Nu pot sa spun un termen exact dar eu stiu ca el nu ar rezista prea mult fara sa aiba banii lui - probabil ca dupa 3 luni as avea o discutie cu el pe tema asta daca nu da semne ca il intereseaza sa se angajeze. Nu vreau nici sa aiba un job care nu ii place dar nici sa stea toata ziua pe XBox si sa mearga pana la frigider sa ia cate o bere nu este o optiune la nesfarsit.
Nu am nici o opinie nici despre barbati casnici, nici despre femei casnice - daca asta isi doresc si functioneaza in cuplul sau familia lor e perfect dar pentru mine nu ar fi o varianta fiindca nici eu si nici prietenul meu nu ne dam in vant dupa munca casnica.

| AIeXxX a răspuns:

Mergi frate la muncă și nu mai pierde timpul pe TPU laughing