| RAY a întrebat:

Pentru fete, ai putea avea o aventura cu un baiat daca nu ar exista atractie fizica?

Sa ne imaginam ca e prieten cu tine si e virgin si ai vrea sa il dezvirginezi ca vezi ca se plange de asta sau hai sa spunem ca e un necunoscut dar faci sex cu el din mila, compasiune, curiozitate.

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

In cazul unei aventuri atractia fizica e pe primul loc. De asta faci sex, ca te atrage fizic-altfel stai acasa si te uiti la Masterchef.

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti mai complexat ca mine, acum nu zi ca mai esti virgin mergi la femei altfel astepti pana mori si nu iese nimic. Tu nu esti urat imi aduc aminte de poza ta dar problema e la ele sant ciudate si ne scot din sarite cu figurile care si le da in fata noastra

| RAY explică (pentru mgtow):

Baieti nu faceti spam

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Nu e fata, stiu cine esti si la cate intrebari bagi despre femei pari virgin dar asta e treaba ta nu-mi pasa

| RAY explică (pentru mgtow):

Intrebarea nu are legatura cu mine si e doar curiozitate

| Plato a răspuns:

Ma pun in locul unei femei, si nu vad niciun motiv sau vreo dorinta de a face asta.

Daca tii la prietenul tau, vrei sa faca pasul asta cu cineva care-i place lui, cu cineva pe care iubeste, nu cu tine, din mila.

| RAY explică (pentru Plato):

Esti fata?

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Imi pare rau, dar nu poti sa-mi pui interdictie. happy
E o tara libera, democratie si chestii, stii?

| RAY explică (pentru Plato):

Bine fata ti-am citit parerea, sa nu spui ca nu sunt democratic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intrebarea asta poate fii pusa pentru ambele sexe, nu crezi?

Eu i-as recomanda prietenul sa fie vulnerabil. Sa aibã incredere in ea. Cu plansul si milã nu resolva nimic.

Vulnerabil ca un câine care poti sa-l lovesti ori sa te joci cu el laughing

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu,n-as putea.

| GirlOnline81 a răspuns:

Nu.

| RAY explică (pentru GirlOnline81):

Cand ai face sex cu cineva?

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

In primul rând trebuie sa existe atracția fizica; iar tipul pe care-l masor de sus pana jos sa-mi placa cum arată de mor.

| Antopuff a răspuns:

Nu ziceai tu ca nu merge fara atractie fizica?laughing si daca a ajuns prieten(friendzone) nu prea are nicio sansa cu milalaughing
Ce, voi baietii ati face asta din mila?laughing

| Lule a răspuns:

In primul rand, cu ce-l ajuta daca l-as dezvirgina? Cred ca i-ar face mai mult rau.
La partea cu aventura nu ma bag, n-am facut niciodata. Pot sa consider un barbat atragator si sexy, dar nu ma gadila nimic, nu simt nimic pana nu-l cunosc.

| Treachery a răspuns:

Nu

| Atticus13 a răspuns:

În niciun caz, dar eu sunt asexuală ^^

| RAY explică (pentru Atticus13):

De ce dz ai raspuns

| Atticus13 a răspuns (pentru RAY):

Ai formulat întrebarea "dacă nu ar exista atracție fizică ". Ceea ce include persoanele ca mine